Pr. side
Sortér produkter efter
Lenovo
Lenovo FRU88Y6396 modul til netværksmodtager 16000 Mbit/s SFP+
Lenovo FRU88Y6396 modul til netværksmodtager 16000 Mbit/s SFP+
 
DKK 10.025,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 12.531,25
Varenummer FRU88Y6396
Forventes på lager 24.05.2021
Lenovo
Lenovo FRU95Y0548 modul til netværksmodtager SFP+
Lenovo FRU95Y0548 modul til netværksmodtager SFP+
 
DKK 15.905,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 19.881,25
Varenummer FRU95Y0548
Forventes på lager 24.05.2021
Lenovo
Lenovo FRU95Y0551 modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP
Lenovo FRU95Y0551 modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP
 
DKK 6.715,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 8.393,75
Varenummer FRU95Y0551
Forventes på lager 24.05.2021
Cisco
Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1490 nm
Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1490 nm
 
DKK 16.522,35 / stk
Pris inkl. moms DKK 20.652,94
Varenummer GLC-2BX-D=
Forventes på lager 01.06.2021
Cisco
Cisco GLC-3750V2-FX12= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Cisco GLC-3750V2-FX12= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
 
DKK 9.448,24 / stk
Pris inkl. moms DKK 11.810,30
Varenummer GLC-3750V2-FX12=
Forventes på lager 03.06.2021
Cisco
Cisco GLC-3750V2-FX24= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100 Mbit/s SFP 1310 nm
Cisco GLC-3750V2-FX24= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100 Mbit/s SFP 1310 nm
 
DKK 17.605,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 22.006,25
Varenummer GLC-3750V2-FX24=
Forventes på lager 03.06.2021
Cisco
Cisco GLC-FE-100BX-D48= modul til netværksmodtager 100 Mbit/s SFP
Cisco GLC-FE-100BX-D48= modul til netværksmodtager 100 Mbit/s SFP
 
DKK 57.647,06 / stk
Pris inkl. moms DKK 72.058,83
Varenummer GLC-FE-100BX-D48=
Forventes på lager 01.06.2021
Cisco
Cisco GLC-GE-100FX= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Cisco GLC-GE-100FX= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
 
DKK 1.160,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.450,00
Varenummer GLC-GE-100FX=
26 stk. på fjernlager
Cisco
Cisco GLC-LH-SMD modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1300 nm
Cisco GLC-LH-SMD modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1300 nm
 
DKK 2.369,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.961,25
Varenummer GLC-LH-SMD
12 stk. på fjernlager
Cisco
Cisco GLC-LH-SMD modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1300 nm
Cisco GLC-LH-SMD modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1300 nm
 
DKK 3.139,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.923,75
Varenummer GLC-LH-SMD=
12 stk. på fjernlager
StarTech.com
StarTech.com GLCLHSMDST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
StarTech.com GLCLHSMDST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
 
DKK 379,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 473,75
Varenummer GLCLHSMDST
2 stk. på fjernlager
Cisco
Cisco 1000BASE-LX/LH modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s
Cisco 1000BASE-LX/LH modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s
 
DKK 5.080,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 6.350,00
Varenummer GLC-LX-SM-RGD=
23 stk. på fjernlager
Cisco
Cisco GLC-SX-MM modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Cisco GLC-SX-MM modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 850 nm
 
DKK 2.980,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.725,00
Varenummer GLC-SX-MM
Forventes på lager 03.06.2021
Cisco
Cisco GLC-SX-MMD modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Cisco GLC-SX-MMD modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 850 nm
 
DKK 1.359,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.698,75
Varenummer GLC-SX-MMD
Forventes på lager 18.05.2021
Cisco
Cisco GLC-SX-MMD= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Cisco GLC-SX-MMD= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s SFP 850 nm
 
DKK 1.580,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.975,00
Varenummer GLC-SX-MMD=
83 stk. på fjernlager
StarTech.com
StarTech.com GLCSXMMDST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm
StarTech.com GLCSXMMDST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm
 
DKK 345,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 431,25
Varenummer GLCSXMMDST
22 stk. på fjernlager
Cisco
Cisco 1000BASE-T SFP modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s
Cisco 1000BASE-T SFP modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s
 
DKK 1.425,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.781,25
Varenummer GLC-TE=
932 stk. på fjernlager
StarTech.com
StarTech.com GLCTEST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com GLCTEST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 455,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 568,75
Varenummer GLCTEST
5 stk. på fjernlager
Cisco
Cisco 1000BASE-ZX SFP modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1550 nm
Cisco 1000BASE-ZX SFP modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1550 nm
 
DKK 25.557,65 / stk
Pris inkl. moms DKK 31.947,06
Varenummer GLC-ZX-SMD=
Forventes på lager 31.05.2021
DELL
DELL H93DH modul til netværksmodtager 40000 Mbit/s QSFP+
DELL H93DH modul til netværksmodtager 40000 Mbit/s QSFP+
 
DKK 17.705,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 22.131,25
Varenummer H93DH
Forventes på lager 24.05.2021
Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse