Pr. side
Sortér produkter efter
Lenovo
Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack modul til netværksmodtager Fiberoptisk 8000 Mbit/s 850 nm
Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack modul til netværksmodtager Fiberoptisk 8000 Mbit/s 850 nm
 
DKK 985,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.231,25
Varenummer 00MJ103
Forventes på lager 28.07.2021
Lenovo
Lenovo 00MY034 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+
Lenovo 00MY034 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+
 
DKK 1.042,35 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.302,94
Varenummer 00MY034
Forventes på lager 03.08.2021
Lenovo
Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s SFP+
Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s SFP+
 
DKK 1.538,82 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.923,53
Varenummer 00WC086
Forventes på lager 05.08.2021
Lenovo
Lenovo 10G SW ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+
Lenovo 10G SW ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+
 
DKK 2.588,24 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.235,30
Varenummer 00WC087
Forventes på lager 04.08.2021
Lenovo
Lenovo 16G FC SFP+ modul til netværksmodtager 16000 Mbit/s SFP+
Lenovo 16G FC SFP+ modul til netværksmodtager 16000 Mbit/s SFP+
 
DKK 2.670,59 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.338,24
Varenummer 00WC089
Forventes på lager 10.08.2021
Huawei
Huawei 02310CNF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
Huawei 02310CNF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
 
DKK 28.735,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 35.918,75
Varenummer 02310CNF
Forventes på lager 13.08.2021
Huawei
Huawei 02310LJH modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s 1310 nm
Huawei 02310LJH modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s 1310 nm
 
DKK 1.025,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.281,25
Varenummer 02310LJH
Forventes på lager 13.08.2021
Huawei
Huawei 02310SNN modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
Huawei 02310SNN modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
 
DKK 17.789,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 22.236,25
Varenummer 02310SNN
Forventes på lager 13.08.2021
Huawei
Huawei eSFP, 1310nm, 15km, LC modul til netværksmodtager Fiberoptisk
Huawei eSFP, 1310nm, 15km, LC modul til netværksmodtager Fiberoptisk
 
DKK 220,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 275,00
Varenummer 02315205
Forventes på lager 31.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 0231A0A6-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 850 nm
StarTech.com 0231A0A6-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 850 nm
 
DKK 1.079,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.348,75
Varenummer 0231A0A6-ST
Forventes på lager 05.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 0231A0A8-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 1310 nm
StarTech.com 0231A0A8-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 1310 nm
 
DKK 1.880,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.350,00
Varenummer 0231A0A8-ST
Forventes på lager 05.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 10050-ST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10050-ST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 359,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 448,75
Varenummer 10050-ST
Forventes på lager 05.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 10056H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10056H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 509,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 636,25
Varenummer 10056H-ST
Forventes på lager 05.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 10056-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10056-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 495,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 618,75
Varenummer 10056-ST
Forventes på lager 05.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 10057H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10057H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 635,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 793,75
Varenummer 10057H-ST
Forventes på lager 05.08.2021
StarTech.com
StarTech.com 10320-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 41250 Mbit/s QSFP+
StarTech.com 10320-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 41250 Mbit/s QSFP+
 
DKK 11.935,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 14.918,75
Varenummer 10320-ST
Forventes på lager 10.08.2021
Huawei
Huawei 2314171 modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s RJ-45
Huawei 2314171 modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s RJ-45
 
DKK 1.585,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.981,25
Varenummer 2314171
Forventes på lager 13.08.2021
Huawei
Huawei 2315233 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100 Mbit/s SFP 1310 nm
Huawei 2315233 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100 Mbit/s SFP 1310 nm
 
DKK 960,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.200,00
Varenummer 2315233
Forventes på lager 13.08.2021
Huawei
Huawei eSFP, 1550nm modul til netværksmodtager Fiberoptisk
Huawei eSFP, 1550nm modul til netværksmodtager Fiberoptisk
 
DKK 12.770,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 15.962,50
Varenummer 2317348
Forventes på lager 13.08.2021
Huawei
Huawei SFP, 850nm modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
Huawei SFP, 850nm modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
 
DKK 990,59 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.238,24
Varenummer 2318169
Forventes på lager 10.08.2021
Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse