Pr. side
Sortér produkter efter
DELL
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX
 
DKK 744,71 / stk
Pris inkl. moms DKK 930,89
Varenummer 407-10933
Leveringstid ukendt
DELL
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE
 
DKK 1.060,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.325,00
Varenummer 407-10439
Leveringstid ukendt
DELL
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX
 
DKK 1.570,59 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.963,24
Varenummer 407-10934
Leveringstid ukendt
DELL
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE L
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE L
 
DKK 4.227,06 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.283,83
Varenummer 407-10941
Leveringstid ukendt
DELL
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm modul til netværksmodtager
DELL SFP+ 10GbE SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm modul til netværksmodtager
 
DKK 1.260,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.575,00
Varenummer 407-10942
Leveringstid ukendt
DELL
SFP+10GbE Mod f N3000 Series
SFP+10GbE Mod f N3000 Series
 
DKK 2.076,47 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.595,59
Varenummer 409-BBCZ
Leveringstid ukendt
Cisco
Cisco SFP-10G-SR-S= 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode modul til netværksmodtager
Cisco SFP-10G-SR-S= 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode modul til netværksmodtager
 
DKK 2.455,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.068,75
Varenummer SFP-10G-SR-S=
1.110 stk. på lager
Cisco
Module/100Base BX10 D SFP x48units
Module/100Base BX10 D SFP x48units
 
DKK 58.369,41 / stk
Pris inkl. moms DKK 72.961,76
Varenummer GLC-FE-100BX-D48=
Leveringstid ukendt
DELL
DELL 407-BBGM 1250Mbit/s SFP+ modul til netværksmodtager
DELL 407-BBGM 1250Mbit/s SFP+ modul til netværksmodtager
 
DKK 3.042,35 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.802,94
Varenummer 407-BBGM
Leveringstid ukendt
DELL
Dell Mellanox Transceiver QSFP 40Gb Shor
Dell Mellanox Transceiver QSFP 40Gb Shor
 
DKK 6.418,82 / stk
Pris inkl. moms DKK 8.023,53
Varenummer 407-BBOI
Leveringstid ukendt
DELL
Dell Mellanox Transceiver SFP+10Gb Short
Dell Mellanox Transceiver SFP+10Gb Short
 
DKK 2.242,35 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.802,94
Varenummer 407-BBOJ
Leveringstid ukendt
Cisco
Cisco SFP-10G-LR-S= 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Single-mode modul til netværksmodtager
Cisco SFP-10G-LR-S= 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Single-mode modul til netværksmodtager
 
DKK 7.005,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 8.756,25
Varenummer SFP-10G-LR-S=
43 stk. på lager
Cisco
10GBASE-ZR SFP10G Mod Enterprise-Class
10GBASE-ZR SFP10G Mod Enterprise-Class
 
DKK 68.464,71 / stk
Pris inkl. moms DKK 85.580,89
Varenummer SFP-10G-ZR-S=
Leveringstid ukendt
Cisco
Cisco XFP10GER-192IR-L= XFP modul til netværksmodtager
Cisco XFP10GER-192IR-L= XFP modul til netværksmodtager
 
DKK 62.820,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 78.525,00
Varenummer XFP10GER-192IR-L=
Leveringstid ukendt
Cisco
Transceiver/QSFP 40GBASE-ER4 LC 40km
Transceiver/QSFP 40GBASE-ER4 LC 40km
 
DKK 235.077,65 / stk
Pris inkl. moms DKK 293.847,06
Varenummer QSFP-40G-ER4=
Leveringstid ukendt
HP
Hewlett Packard Enterprise 405287-001 4000Mbit/s SFP modul til netværksmodtager
Hewlett Packard Enterprise 405287-001 4000Mbit/s SFP modul til netværksmodtager
 
DKK 610,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 762,50
Varenummer 405287-001
Leveringstid ukendt
Cisco
XFP OC192/STM64 1550 LR2 SM LC
XFP OC192/STM64 1550 LR2 SM LC
 
DKK 69.929,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 87.411,25
Varenummer ONS-XC-10G-L2=
Forventes på lager 09.08.2019
DELL
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE
Dell Networking Transceiver SFP+10GbE
 
DKK 1.269,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.586,25
Varenummer 407-BBOU
14 stk. på lager
Netgear
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ 10000Mbit/s SFP+ Enkeltilstand modul til netværksmodtager
Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ 10000Mbit/s SFP+ Enkeltilstand modul til netværksmodtager
 
DKK 3.334,12 / stk
Pris inkl. moms DKK 4.167,65
Varenummer AXM764-10000S
Leveringstid ukendt
Cisco
CWDM 1590nm SFP+10GB EtheN Transeiver Md
CWDM 1590nm SFP+10GB EtheN Transeiver Md
 
DKK 52.439,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 65.548,75
Varenummer CWDM-SFP10G-1590=
Forventes på lager 12.08.2019


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse