Pr. side
Sortér produkter efter
DELL
Dell ASSY XCVR QSFP 40G PSM4-LR INN
Dell ASSY XCVR QSFP 40G PSM4-LR INN
 
DKK 19.570,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 24.462,50
Varenummer V4NJV
Forventes på lager 22.09.2020
StarTech.com
StarTech.com WSP-Q40GLR4L-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 1330 nm
StarTech.com WSP-Q40GLR4L-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 1330 nm
 
DKK 5.500,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 6.875,00
Varenummer WSP-Q40GLR4L-ST
Forventes på lager 24.09.2020
Cisco
Cisco X2-10GB-ZR-RF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
Cisco X2-10GB-ZR-RF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
 
DKK 52.210,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 65.262,50
Varenummer X2-10GB-ZR-RF
Forventes på lager 29.09.2020
Cisco
Cisco XENPAK-10GB-ZR-RF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s 850 nm
Cisco XENPAK-10GB-ZR-RF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s 850 nm
 
DKK 52.210,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 65.262,50
Varenummer XENPAK-10GB-ZR-RF
Forventes på lager 29.09.2020
Cisco
Cisco XFP-10GER-192IR+= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
Cisco XFP-10GER-192IR+= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s
 
DKK 67.910,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 84.887,50
Varenummer XFP-10GER-192IR+=
Forventes på lager 02.10.2020
Cisco
Cisco XFP10GER-192IR-L= modul til netværksmodtager XFP
Cisco XFP10GER-192IR-L= modul til netværksmodtager XFP
 
DKK 62.112,94 / stk
Pris inkl. moms DKK 77.641,18
Varenummer XFP10GER-192IR-L=
Forventes på lager 02.10.2020
LevelOne
LevelOne 10G SMF XFP TRANSCEIVER
LevelOne 10G SMF XFP TRANSCEIVER
 
DKK 4.000,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.000,00
Varenummer XFP-5211
Forventes på lager 22.09.2020
LevelOne
LevelOne 10G MMF XFP TRANSCEIVER
LevelOne 10G MMF XFP TRANSCEIVER
 
DKK 2.890,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.612,50
Varenummer XFP-5901
Forventes på lager 22.09.2020
Matrox
Matrox XTO2-2SMTXF modul til netværksmodtager
Matrox XTO2-2SMTXF modul til netværksmodtager
 
DKK 5.390,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 6.737,50
Varenummer XTO2-2SMTXF
Forventes på lager 19.09.2020
Lenovo
Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack modul til netværksmodtager Fiberoptisk 8000 Mbit/s 850 nm
Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack modul til netværksmodtager Fiberoptisk 8000 Mbit/s 850 nm
 
DKK 1.180,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.475,00
Varenummer 00MJ103
Forventes på lager 22.09.2020
Lenovo
Lenovo 00MY034 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+
Lenovo 00MY034 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+
 
DKK 785,88 / stk
Pris inkl. moms DKK 982,35
Varenummer 00MY034
Forventes på lager 22.09.2020
Lenovo
Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s SFP+
Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s SFP+
 
DKK 1.776,47 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.220,59
Varenummer 00WC086
Forventes på lager 24.09.2020
Lenovo
Lenovo 10G SW ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+
Lenovo 10G SW ISCSI SFP+ modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+
 
DKK 3.001,18 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.751,48
Varenummer 00WC087
Forventes på lager 23.09.2020
Lenovo
Lenovo 8Gb/s SFP+ modul til netværksmodtager 8000 Mbit/s SFP+
Lenovo 8Gb/s SFP+ modul til netværksmodtager 8000 Mbit/s SFP+
 
DKK 660,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 825,00
Varenummer 00WC088
Forventes på lager 22.09.2020
Lenovo
Lenovo 16G FC SFP+ modul til netværksmodtager 16000 Mbit/s SFP+
Lenovo 16G FC SFP+ modul til netværksmodtager 16000 Mbit/s SFP+
 
DKK 3.465,88 / stk
Pris inkl. moms DKK 4.332,35
Varenummer 00WC089
Forventes på lager 29.09.2020
Huawei
Huawei 02310CNF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
Huawei 02310CNF modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
 
DKK 29.467,06 / stk
Pris inkl. moms DKK 36.833,83
Varenummer 02310CNF
Forventes på lager 02.10.2020
Huawei
Huawei 02310LJH modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s 1310 nm
Huawei 02310LJH modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s 1310 nm
 
DKK 1.077,65 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.347,06
Varenummer 02310LJH
Forventes på lager 02.10.2020
Huawei
Huawei 02310SNN modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
Huawei 02310SNN modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
 
DKK 18.868,24 / stk
Pris inkl. moms DKK 23.585,30
Varenummer 02310SNN
Forventes på lager 02.10.2020
Huawei
Huawei eSFP, 1310nm, 10km, LC modul til netværksmodtager Fiberoptisk
Huawei eSFP, 1310nm, 10km, LC modul til netværksmodtager Fiberoptisk
 
DKK 490,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 612,50
Varenummer 02315200
Forventes på lager 29.10.2020
Huawei
Huawei eSFP, 850nm, 0.5km, LC modul til netværksmodtager Fiberoptisk
Huawei eSFP, 850nm, 0.5km, LC modul til netværksmodtager Fiberoptisk
 
DKK 250,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 312,50
Varenummer 02315204
Forventes på lager 29.10.2020


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse