Pr. side
Sortér produkter efter
Lenovo
Lenovo 4X90S91830 netkort og adapter
Lenovo 4X90S91830 netkort og adapter
 
DKK 140,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 175,00
Varenummer 4X90S91830
5 stk. på lager
Lenovo
8Gb FC SW SFP Transc(Pair)
8Gb FC SW SFP Transc(Pair)
 
DKK 1.139,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.423,75
Varenummer 00MJ103
Leveringstid ukendt
Netgear
Netgear GS308-300PES netværksswitch Ikke styrbart L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort
Netgear GS308-300PES netværksswitch Ikke styrbart L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort
 
DKK 209,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 261,25
Varenummer GS308-300PES
Forventes på lager 02.08.2019
Lenovo
8Gb FC LW SFP Transc(Pair)
8Gb FC LW SFP Transc(Pair)
 
DKK 6.955,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 8.693,75
Varenummer 00MJ105
Leveringstid ukendt
HP
HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter PCI
HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter PCI
 
DKK 950,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.187,50
Varenummer 647594-B21
13 stk. på lager
HP
HPE BLc 4X FDR IB Switch
HPE BLc 4X FDR IB Switch
 
DKK 137.632,50 / stk
Pris inkl. moms DKK 172.040,63
Varenummer 648312-B21
Leveringstid ukendt
Lenovo
Lenovo FRU95Y3461 40000Mbit/s SFP+ modul til netværksmodtager
Lenovo FRU95Y3461 40000Mbit/s SFP+ modul til netværksmodtager
 
DKK 23.675,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 29.593,75
Varenummer FRU95Y3461
Leveringstid ukendt
Cisco
1000BASE-BX SFP 1310NM
1000BASE-BX SFP 1310NM
 
DKK 8.195,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 10.243,75
Varenummer GLC-BX-U
Leveringstid ukendt
HP
ProCurve GB SX-LC Rmkt Mini GB
ProCurve GB SX-LC Rmkt Mini GB
 
DKK 475,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 593,75
Varenummer J4858CR
Leveringstid ukendt
HP
Hewlett Packard Enterprise 6400-6XG cl Administreret L3 Grå 1U
Hewlett Packard Enterprise 6400-6XG cl Administreret L3 Grå 1U
 
DKK 36.285,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 45.356,25
Varenummer J8433AR
Leveringstid ukendt
HP
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2910-24G al Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2910-24G al Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U
 
DKK 11.850,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 14.812,50
Varenummer J9145AR
Leveringstid ukendt
Cisco
Mobility Express Bundle Ap2700
Mobility Express Bundle Ap2700
 
DKK 16.579,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 20.723,75
Varenummer AIR-AP2702E-UX-WLC
Leveringstid ukendt
D-Link
D-Link DEM-431XT 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode modul til netværksmodtager
D-Link DEM-431XT 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode modul til netværksmodtager
 
DKK 1.922,35 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.402,94
Varenummer DEM-431XT
Leveringstid ukendt
TP-LINK
1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM
 
DKK 195,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 243,75
Varenummer TL-SM321B
Leveringstid ukendt
TP-LINK
TP-LINK TL-ER5120 Ethernet LAN Sort router
TP-LINK TL-ER5120 Ethernet LAN Sort router
 
DKK 1.397,50 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.746,88
Varenummer TL-ER5120
Forventes på lager 30.07.2019
TP-LINK
TP-LINK TL-ER6120 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Sort trådløs router
TP-LINK TL-ER6120 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Sort trådløs router
 
DKK 2.301,25 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.876,56
Varenummer TL-ER6120
Leveringstid ukendt
Cisco
Cisco Catalyst 3750X 24 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Support 1U Sort
Cisco Catalyst 3750X 24 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Support 1U Sort
 
DKK 90.649,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 113.311,25
Varenummer WS-C3750X-24P-E
Leveringstid ukendt
Cisco
CATALYST 3750X 24 PORT GE SFP
CATALYST 3750X 24 PORT GE SFP
 
DKK 244.639,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 305.798,75
Varenummer WS-C3750X-24S-E
Leveringstid ukendt
Cisco
Catalyst 3750X 24 Port
Catalyst 3750X 24 Port
 
DKK 82.460,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 103.075,00
Varenummer WS-C3750X-24T-E
Leveringstid ukendt
Cisco
Cisco Catalyst 3750X 48 PoE IP Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Support 1U Sort
Cisco Catalyst 3750X 48 PoE IP Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Support 1U Sort
 
DKK 183.139,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 228.923,75
Varenummer WS-C3750X-48PF-E
Leveringstid ukendt


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse