Pr. side
Sortér produkter efter
Sandberg
Sandberg Bluetooth Audio Link USB
Sandberg Bluetooth Audio Link USB
 

DKK 119,20 / stk
Pris inkl. moms DKK 149,00
Varenummer 450-11
Levering 1-2 dage
Sandberg
Sandberg Lydkabel Minijack han/han 2m
Sandberg Lydkabel Minijack han/han 2m
 

DKK 39,20 / stk
Pris inkl. moms DKK 49,00
Varenummer 501-24
Levering + 10 dage
Sandberg
Sandberg Lyd-splitter (Y) 1->2 minijack
Sandberg Lyd-splitter (Y) 1->2 minijack
 

DKK 39,20 / stk
Pris inkl. moms DKK 49,00
Varenummer 502-16
Levering 1-2 dage
Sandberg
Sandberg Headset USB converter
Sandberg Headset USB converter
 

DKK 119,20 / stk
Pris inkl. moms DKK 149,00
Varenummer 134-13
Levering + 10 dage
Hama
Hama AVINITY Audio Kabel Optisk 2,0m Klasse 5
Hama AVINITY Audio Kabel Optisk 2,0m Klasse 5
 
DKK 439,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 548,75
Varenummer 107495
Forventes på lager 14.07.2022
Hama
Hama AVINITY Audio Kabel Optisk 3,0m Klasse 5
Hama AVINITY Audio Kabel Optisk 3,0m Klasse 5
 
DKK 489,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 611,25
Varenummer 107496
Forventes på lager 14.07.2022
Microconnect
MicroConnect 6.3 Stereo to Stero 6.3 M-F 1M Jack plug to Jack socket
MicroConnect 6.3 Stereo to Stero 6.3 M-F 1M Jack plug to Jack socket
 
DKK 64,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 80,00
Varenummer AUDNU1
Forventes på lager 14.07.2022
Microconnect
MicroConnect MTP(MPO) - 4 x LC M-M 10m OM4 Breakout Fiber Cable, LSZH Erica Violet
MicroConnect MTP(MPO) - 4 x LC M-M 10m OM4 Breakout Fiber Cable, LSZH Erica Violet
 
DKK 1.069,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.336,25
Varenummer FIB4401MPO
Forventes på lager 03.08.2022
Vivolink
Vivolink PROAUDXLRMF15 lydkabel 15 m XLR Sort
Vivolink PROAUDXLRMF15 lydkabel 15 m XLR Sort
 
DKK 239,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 298,75
Varenummer PROAUDXLRMF15
100 stk. på fjernlager
VivoLink
Vivolink PROSPEAK4-500 lydkabel 500 m Sort
Vivolink PROSPEAK4-500 lydkabel 500 m Sort
 
DKK 17.545,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 21.931,25
Varenummer PROSPEAK4-500
Forventes på lager 24.07.2022
Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse