Pr. side
Sortér produkter efter
Ubiquiti Networks
Ubiquiti Networks UniFi ODN 0.5m fiberoptisk kabel 0,5 m OM3 LC Turkisfarve
Ubiquiti Networks UniFi ODN 0.5m fiberoptisk kabel 0,5 m OM3 LC Turkisfarve
 
DKK 54,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 67,50
Varenummer UOC-0.5
42 stk. på lager
Ubiquiti Networks
Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
 
DKK 64,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 80,00
Varenummer UOC-1
103 stk. på lager
HP
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 1 m Direct Attach fiberoptisk kabel Sort
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 1 m Direct Attach fiberoptisk kabel Sort
 
DKK 1.655,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.068,75
Varenummer J9281-61201
Forventes på lager 06.02.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 10G SFP+/SFP+1M Cab **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 10G SFP+/SFP+1M Cab **New Retail**
 
DKK 1.885,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.356,25
Varenummer J9281D#B01
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 3 m Direct Attach fiberoptisk kabel Sort
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 3 m Direct Attach fiberoptisk kabel Sort
 
DKK 1.625,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.031,25
Varenummer J9283-61201
Forventes på lager 06.02.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7 m Direct Attach fiberoptisk kabel Sort
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7 m Direct Attach fiberoptisk kabel Sort
 
DKK 1.920,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.400,00
Varenummer J9285-61201
Forventes på lager 06.02.2020
Matrox
Matrox RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC fiberoptisk kabel 5 m Orange
Matrox RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC fiberoptisk kabel 5 m Orange
 
DKK 1.159,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.448,75
Varenummer CAB-XTO-5F
Forventes på lager 05.02.2020
Ubiquiti Networks
Ubiquiti Networks UniFi ODN 2m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
Ubiquiti Networks UniFi ODN 2m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
 
DKK 78,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 97,50
Varenummer UOC-2
21 stk. på lager
Ubiquiti Networks
Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
 
DKK 90,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 112,50
Varenummer UOC-3
83 stk. på lager
Ubiquiti Networks
Ubiquiti Networks UniFi ODN 5m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
Ubiquiti Networks UniFi ODN 5m fiberoptisk kabel OM3 LC Turkisfarve
 
DKK 94,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 117,50
Varenummer UOC-5
2 stk. på lager
HP
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ To QSFP+ 3M Da **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ To QSFP+ 3M Da **New Retail**
 
DKK 4.920,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 6.150,00
Varenummer R0Y57A
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ To QSFP+ 5M Da **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ To QSFP+ 5M Da **New Retail**
 
DKK 9.655,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 12.068,75
Varenummer R0Y59A
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 25G SFP28 To SFP28 **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 25G SFP28 To SFP28 **New Retail**
 
DKK 9.155,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 11.443,75
Varenummer R0Z21A
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 40G QSFP+ To QSFP+ **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 40G QSFP+ To QSFP+ **New Retail**
 
DKK 12.939,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 16.173,75
Varenummer R0Z22A
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 40G QSFP+ To QSFP+ **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 40G QSFP+ To QSFP+ **New Retail**
 
DKK 14.120,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 17.650,00
Varenummer R0Z23A
Forventes på lager 02.03.2020
Intel
Intel 100FRRF0100 fiberoptisk kabel
Intel 100FRRF0100 fiberoptisk kabel
 
DKK 6.259,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 7.823,75
Varenummer 100FRRF0100
Forventes på lager 30.01.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise 720199-B21 fiberoptisk kabel 3 m QSFP+ Sort
Hewlett Packard Enterprise 720199-B21 fiberoptisk kabel 3 m QSFP+ Sort
 
DKK 2.992,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.740,00
Varenummer 720199-B21
Forventes på lager 07.02.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise QSFP28 To 4X25GB SFP28 1M **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise QSFP28 To 4X25GB SFP28 1M **New Retail**
 
DKK 10.299,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 12.873,75
Varenummer R1N62A
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise QSFP28 To 4X25GB SFP28 3M **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise QSFP28 To 4X25GB SFP28 3M **New Retail**
 
DKK 20.739,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 25.923,75
Varenummer R1N63A
Forventes på lager 02.03.2020
HP
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ To 4X10GB SFP+ **New Retail**
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ To 4X10GB SFP+ **New Retail**
 
DKK 11.940,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 14.925,00
Varenummer R1N64A
Forventes på lager 02.03.2020


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse