Pr. side
Sortér produkter efter
Lenovo
Lenovo LC-LC, 1m fiberoptisk kabel
Lenovo LC-LC, 1m fiberoptisk kabel
 
DKK 839,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.048,75
Varenummer 00MJ168
Forventes på lager 15.02.2022
Lenovo
Lenovo LC-LC, 5m fiberoptisk kabel
Lenovo LC-LC, 5m fiberoptisk kabel
 
DKK 480,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 600,00
Varenummer 00MJ170
Forventes på lager 15.02.2022
Lenovo
Lenovo 25m LC fiberoptisk kabel OFC
Lenovo 25m LC fiberoptisk kabel OFC
 
DKK 650,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 812,50
Varenummer 00MJ172
Forventes på lager 15.02.2022
Lenovo
Lenovo 0.5m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel 0,5 m
Lenovo 0.5m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel 0,5 m
 
DKK 936,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.170,00
Varenummer 00MN499
Forventes på lager 09.02.2022
Lenovo
Lenovo 5m OM3 LC fiberoptisk kabel
Lenovo 5m OM3 LC fiberoptisk kabel
 
DKK 436,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 545,00
Varenummer 00MN508
Forventes på lager 04.02.2022
Lenovo
Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
 
DKK 550,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 687,50
Varenummer 00MN511
Forventes på lager 10.02.2022
Lenovo
Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
 
DKK 1.130,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.412,50
Varenummer 00MN514
Forventes på lager 15.02.2022
Lenovo
Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
 
DKK 1.412,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.765,00
Varenummer 00MN517
Forventes på lager 03.02.2022
Lenovo
Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF fiberoptisk kabel
 
DKK 1.600,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.000,00
Varenummer 00MN520
Forventes på lager 08.02.2022
Lenovo
Lenovo 00MP540 fiberoptisk kabel 5 m QSFP28 Blå
Lenovo 00MP540 fiberoptisk kabel 5 m QSFP28 Blå
 
DKK 14.244,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 17.805,00
Varenummer 00MP540
Forventes på lager 15.02.2022
Lenovo
Lenovo 13m LC fiberoptisk kabel OFC
Lenovo 13m LC fiberoptisk kabel OFC
 
DKK 1.689,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.111,25
Varenummer 00NA085
Forventes på lager 05.02.2022
Lenovo
Lenovo 00VX003 fiberoptisk kabel 10 m MTP OM3 Orange
Lenovo 00VX003 fiberoptisk kabel 10 m MTP OM3 Orange
 
DKK 2.199,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.748,75
Varenummer 00VX003
Forventes på lager 15.02.2022
Lenovo
Lenovo 00VX005 fiberoptisk kabel 30 m MTP OM3 Orange
Lenovo 00VX005 fiberoptisk kabel 30 m MTP OM3 Orange
 
DKK 4.100,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.125,00
Varenummer 00VX005
Forventes på lager 15.02.2022
Intel
Intel 100CQQF2630 fiberoptisk kabel
Intel 100CQQF2630 fiberoptisk kabel
 
DKK 1.189,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.486,25
Varenummer 100CQQF2630
Forventes på lager 15.02.2022
Intel
Intel 100CQQF3015 fiberoptisk kabel
Intel 100CQQF3015 fiberoptisk kabel
 
DKK 979,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.223,75
Varenummer 100CQQF3015
Forventes på lager 15.02.2022
Intel
Intel 100CQQF3020 fiberoptisk kabel
Intel 100CQQF3020 fiberoptisk kabel
 
DKK 1.090,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.362,50
Varenummer 100CQQF3020
Forventes på lager 15.02.2022
Intel
Intel 100FRRF0100 netværkskabel Sort 10 m
Intel 100FRRF0100 netværkskabel Sort 10 m
 
DKK 6.229,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 7.786,25
Varenummer 100FRRF0100
Forventes på lager 15.02.2022
APC
APC kabel Fiber optic SCSC multimode fiberoptisk kabel 1 m
APC kabel Fiber optic SCSC multimode fiberoptisk kabel 1 m
 
DKK 750,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 937,50
Varenummer 12012-1M-E
Forventes på lager 15.02.2022
HP
HP 3Mm Sm Fc Sc 15m fiberoptisk kabel OFC
HP 3Mm Sm Fc Sc 15m fiberoptisk kabel OFC
 
DKK 990,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.237,50
Varenummer 14130110
Forventes på lager 15.02.2022
HP
HP 3Mm Sm Sc Sc 15m fiberoptisk kabel OFC
HP 3Mm Sm Sc Sc 15m fiberoptisk kabel OFC
 
DKK 990,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.237,50
Varenummer 14130126
Forventes på lager 15.02.2022
Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse