Pr. side
Sortér produkter efter
Microconnect
Microconnect 10m LC-ST UPC LSZH 10m LC ST Orange fiberoptisk kabel
Microconnect 10m LC-ST UPC LSZH 10m LC ST Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 140,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 175,00
Varenummer FIB412010-2
Leveringstid ukendt
Microconnect
Microconnect 20m LC/PC-ST/PC OM3 Multimode LSZH 20m LC ST Blå fiberoptisk kabel
Microconnect 20m LC/PC-ST/PC OM3 Multimode LSZH 20m LC ST Blå fiberoptisk kabel
 
DKK 390,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 487,50
Varenummer FIB412020
Leveringstid ukendt
Microconnect
Microconnect LC/PC-SC/PC 2m 50/125 MM 2m LC SC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect LC/PC-SC/PC 2m 50/125 MM 2m LC SC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 279,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 348,75
Varenummer FIB422002
126 stk. på lager
Lenovo
Lenovo 25m LC 25m LC LC fiberoptisk kabel
Lenovo 25m LC 25m LC LC fiberoptisk kabel
 
DKK 2.650,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.312,50
Varenummer 00NA087
Forventes på lager 06.06.2019
Microconnect
Microconnect 3m LC/UPC-LC/UPC 3m LC/UPC LC/UPC Violet fiberoptisk kabel
Microconnect 3m LC/UPC-LC/UPC 3m LC/UPC LC/UPC Violet fiberoptisk kabel
 
DKK 300,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 375,00
Varenummer FIB440403P
77 stk. på lager
Microconnect
Microconnect 100m ST/UPC-ST/UPC 100m ST/UPC ST/UPS Orange fiberoptisk kabel
Microconnect 100m ST/UPC-ST/UPC 100m ST/UPC ST/UPS Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 950,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.187,50
Varenummer FIB1100100
Leveringstid ukendt
Lenovo
Lenovo 13m LC 13m LC LC fiberoptisk kabel
Lenovo 13m LC 13m LC LC fiberoptisk kabel
 
DKK 1.370,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.712,50
Varenummer 00NA085
Leveringstid ukendt
Microconnect
Microconnect 5m LC-SC UPC LSZH 5m LC SC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect 5m LC-SC UPC LSZH 5m LC SC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 130,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 162,50
Varenummer FIB422005-2
Leveringstid ukendt
Microconnect
Microconnect 10m LC-SC UPC LSZH 10m LC SC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect 10m LC-SC UPC LSZH 10m LC SC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 150,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 187,50
Varenummer FIB422010-2
Leveringstid ukendt
Microconnect
Microconnect LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM 15m LC SC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM 15m LC SC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 369,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 461,25
Varenummer FIB422015
8 stk. på lager
Microconnect
Microconnect FIB4360005 0.5m LC SC Gul fiberoptisk kabel
Microconnect FIB4360005 0.5m LC SC Gul fiberoptisk kabel
 
DKK 110,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 137,50
Varenummer FIB4360005
Leveringstid ukendt
Microconnect
Microconnect 20m, LC/UPC - LC/UPC 20m LC/PC LC/PC Violet fiberoptisk kabel
Microconnect 20m, LC/UPC - LC/UPC 20m LC/PC LC/PC Violet fiberoptisk kabel
 
DKK 670,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 837,50
Varenummer FIB440420P
7 stk. på lager
Microconnect
Microconnect FIB4420005 0.5m LC LC Blå fiberoptisk kabel
Microconnect FIB4420005 0.5m LC LC Blå fiberoptisk kabel
 
DKK 259,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 323,75
Varenummer FIB4420005
27 stk. på lager
Microconnect
Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 50/125 MM 1m LC LC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 50/125 MM 1m LC LC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 280,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 350,00
Varenummer FIB442001
113 stk. på lager
Microconnect
Microconnect FIB4420015 1.5m LC LC Blå fiberoptisk kabel
Microconnect FIB4420015 1.5m LC LC Blå fiberoptisk kabel
 
DKK 289,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 361,25
Varenummer FIB4420015
14 stk. på lager
Microconnect
Microconnect LC/PC-LC/PC 2m 50/125 MM 2m LC LC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect LC/PC-LC/PC 2m 50/125 MM 2m LC LC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 299,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 373,75
Varenummer FIB442002
68 stk. på lager
Microconnect
Microconnect 7m LC/LC LSZH 7m LC LC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect 7m LC/LC LSZH 7m LC LC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 68,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 85,00
Varenummer FIB442007-2
12 stk. på lager
Microconnect
Microconnect LC/PC-LC/PC 10m 50/125 MM 10m LC LC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect LC/PC-LC/PC 10m 50/125 MM 10m LC LC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 280,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 350,00
Varenummer FIB442010
64 stk. på lager
HP
Hewlett Packard Enterprise 720199-B21 3m QSFP+ QSFP+ Sort fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise 720199-B21 3m QSFP+ QSFP+ Sort fiberoptisk kabel
 
DKK 3.486,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 4.357,50
Varenummer 720199-B21
Forventes på lager 03.06.2019
Microconnect
Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM 15m LC LC Orange fiberoptisk kabel
Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM 15m LC LC Orange fiberoptisk kabel
 
DKK 310,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 387,50
Varenummer FIB442015
7 stk. på lager


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse