Vogel's CT243011S 81,3 cm (32") Sølv
Varenummer: 7955084
Vogel's CT243011S. Maksimal vægtkapacitet: 30 kg, Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: 25,4 cm (10"), Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 81,3 cm (32"), Montering interface kompatibilitet (min.): 50 x 50 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 100 x 100 mm. Produktfarve: Sølv
Mere information
  • Ceiling mount kit CT243011
    Display size: <32”
    Fitment: 100x100
    • 1x PUC 2430 Pole 300 cm
    • 1x PFI 3015 Display interface
  • Montering
    Antal understøttede skærme 1
    Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 81,3 cm (32")
    Monteringstype Loft
    Maksimal vægtkapacitet 30 kg
    Montering interface kompatibilitet (min.) 50 x 50 mm
    Montering interface kompatibilitet (maks.) 100 x 100 mm
    Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 25,4 cm (10")
    Panel montering grænseflade 50 x 50,75 x 75,100 x 100
    Rotation Ja
    Maksimal afstand til loftet 3,21 m
    Design
    Produktfarve Sølv
    Vægt & størrelser
    Bredde 130 mm
    Dybde (maks.) 13,5 cm
    Højde 3269 mm