Vogel's CT241544S 165,1 cm (65") Sølv
Varenummer: 7955114
Vogel's CT241544S. Maksimal vægtkapacitet: 40 kg, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 165,1 cm (65"), Montering interface kompatibilitet (min.): 100 x 100 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 400 x 400 mm. Produktfarve: Sølv
Mere information
  • Ceiling mount kit CT241544
    Display size: < 65”
    Fitment: 400x400
    Max. load: 40 kg - 88 lbs
    Kit consists of:
    • 1x PUC 1045 Ceiling plate turn and tilt
    • 1x PUC 2415 Pole 150 cm
    • 1x PFB 3405 Interface bar
    • 1x PFS 3204 Interface display strips
  • Montering
    Antal understøttede skærme 1
    Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 165,1 cm (65")
    Monteringstype Loft
    Maksimal vægtkapacitet 40 kg
    Montering interface kompatibilitet (min.) 100 x 100 mm
    Montering interface kompatibilitet (maks.) 400 x 400 mm
    Ergonomisk
    Hældningsindstilling Ja
    Rotation Ja
    Maksimal afstand til loftet 152,1 cm
    Design
    Produktfarve Sølv
    Vægt & størrelser
    Bredde 515 mm
    Dybde (maks.) 17,2 cm
    Højde 1746 mm