Vogel's CT241522S 109,2 cm (43") Sølv
Varenummer: 7955044
Vogel's CT241522S. Maksimal vægtkapacitet: 30 kg, Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: 48,3 cm (19"), Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 109,2 cm (43"), Montering interface kompatibilitet (min.): 100 x 100 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 200 x 200 mm. Produktfarve: Sølv
Mere information
  • Ceiling mount kit CT241522
    Display size: <42”
    Fitment: 200x200
    Max. load: 30 kg - 66 lbs
    Kit consists of:
    • 1x PUC 1045 Ceiling plate turn and tilt
    • 1x PUC 2415 Pole 150 cm
    • 1x PFI 3045 Display interface
  • Montering
    Antal understøttede skærme 1
    Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 109,2 cm (43")
    Monteringstype Loft
    Maksimal vægtkapacitet 30 kg
    Montering interface kompatibilitet (min.) 100 x 100 mm
    Montering interface kompatibilitet (maks.) 200 x 200 mm
    Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 48,3 cm (19")
    Panel montering grænseflade 100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200
    Ergonomisk
    Maksimal afstand til loftet 167,8 cm
    Design
    Produktfarve Sølv
    Vægt & størrelser
    Bredde 130 mm
    Dybde (maks.) 45 cm
    Højde 1803 mm