Vogel's CT241511B 81,3 cm (32") Sort
Varenummer: 7955030
Vogel's CT241511B. Maksimal vægtkapacitet: 30 kg, Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: 25,4 cm (10"), Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 81,3 cm (32"), Montering interface kompatibilitet (min.): 50 x 50 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 100 x 100 mm. Produktfarve: Sort
Mere information
  • Ceiling mount kit CT241511
    Display size: <32”
    Fitment: 100x100
    Max. load: 30 kg - 66 lbs
    Kit consists of:
    • 1x PUC 1045 Ceiling plate turn and tilt
    • 1x PUC 2415 Pole 150 cm
    • 1x PFI 3015 Display interface
  • Montering
    Antal understøttede skærme 1
    Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 81,3 cm (32")
    Monteringstype Loft
    Maksimal vægtkapacitet 30 kg
    Montering interface kompatibilitet (min.) 50 x 50 mm
    Montering interface kompatibilitet (maks.) 100 x 100 mm
    Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 25,4 cm (10")
    Panel montering grænseflade 50 x 50,75 x 75,100 x 100
    Ergonomisk
    Hældningsindstilling Ja
    Maksimal afstand til loftet 170,9 cm
    Design
    Produktfarve Sort
    Certificering TÜV
    Tekniske detaljer
    Antal pr. pakke 1 stk
    Orientering Landskab/portræt
    Vægt & størrelser
    Bredde 130 mm
    Dybde (maks.) 13,5 cm
    Højde 1779 mm