Varenummer: LS37D700EAUXEN
Varenummer: LS37D700EAUXEN
Samsung S70D. Skærm diagonal: 94 cm (37"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
Display Skærm diagonal 94 cm (37") Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel Naturligt aspektforhold 16:9 Skærmteknologi LCD Berøringsskærm Ingen HD-type 4K Ultra HD Paneltype VA Responstid 5 ms Skærm form Flad Kontrastforhold (typisk) 3000:1 Maksimal opdateringshastighed 60 Hz Vis antal farver 1,07 milliarder farver Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m² Vis lysstyrke (min.) 280 cd/m² Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega Infinity DCR Synsvinkel, horisontal 178° Synsvinkel, vertikal 178° Synlig størrelse, horisontal 80,8 cm Synlig størrelse, vertikal 45,5 cm Skærm diagonal (metrisk) 92 cm High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10) sRGB-dækning (typisk) 100% Præstation NVIDIA G-SYNC Ingen AMD FreeSync Ingen Flimmerfri teknologi Ja Multimedie Indbyggede højttaler(e) Ingen Indbygget kamera Ingen Design Markedspositionering Forretning Produktfarve Sort Farve Sort Porte & Grænseflader Indbygget USB-hub Ingen HDMI Ja Udgang til hovedtelefoner Ja Antal HDMI-porte 1 HDMI-version 2.0 Antal DisplayPorts 1 DisplayPort-version 1.2 HDCP Ja HDCP-version 2.2 Serviceporttype USB Type-A Netværk Ethernet LAN Ja Ergonomisk VESA montering Ja Slot til kabellås Ja Højdejustering Ingen Panel montering grænseflade 100 x 100 mm Hældningsindstilling Ja Hældningsvinkelområde -5 - 25° Billede-i-billede Ja Strømstyring Energieffektivitetsklasse (SDR) F Energieffektivitetsklasse (HDR) G Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 35 kWh Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 67 kWh Strømforbrug (typisk) 35 W Strømforbrug (standby) 0,5 W Strømforbrug (maks.) 140 W Strømforbrug (slukket) 0,3 W Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V Strømforsyningstype Intern Energieffektivitetsskala A til G Driftsbetingelser Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80% Vægt & størrelser Bredde (med stativ) 823,9 mm Dybde (med stativ) 250 mm Højde (med stativ) 565 mm Vægt (med stativ) 8,1 kg Bredde (uden stativ) 823,9 mm Dybde (uden stativ) 41,8 mm Højde (uden stativ) 486,5 mm Vægt (uden stativ) 5,8 kg Emballeringsdata Stativ type Enkelt stativ Pakkebredde 921 mm Pakkedybde 604 mm Pakkehøjde 181 mm Pakkevægt 11,5 kg Emballage indhold Stativ inkluderet Ja Kabler inkluderet Vekselstrøm, HDMI Strømkabellængde 1,5 m Bæredygtighed Bæredygtighedscertifikater TCO Andre funktioner Billede-for-billede (PbP) Ja USB-opladningsport Ja Samsung Eye sparetilstand Ja Adaptivt billede Ja Auto source switch+ Ja Certificering Windows 11 Billedstørrelse Y Fabriksindstilling Ja Off Timer Plus Ja