Samsung S27D304GAU computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Varenummer: LS27D304GAUXEN
Samsung S27D304GAU. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • Display
    Skærm diagonal 68,6 cm (27")
    Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Skærmteknologi LED
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type Fuld HD
    Paneltype IPS
    Responstid 5 ms
    Skærm form Flad
    Kontrastforhold (typisk) 1000:1
    Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
    Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
    Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega kontrast
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
    Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
    Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
    Standard for farveskala NTSC
    NTSC-dækning (typisk) 72%
    Præstation
    NVIDIA G-SYNC Ingen
    AMD FreeSync Ingen
    Flimmerfri teknologi Ja
    Spiltilstand Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ingen
    Indbygget kamera Ingen
    Design
    Markedspositionering Forretning
    Produktfarve Sort
    Rammeløst design Ja
    Husmateriale Genanvendt plast
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ingen
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ingen
    Antal VGA-porte (D-sub) 1
    Antal HDMI-porte 1
    HDMI-version 1.4
    Lydudgang Ingen
    HDCP Ja
    HDCP-version 1.4
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Højdejustering Ingen
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Hældningsindstilling Ja
    Hældningsvinkelområde -2 - 21°
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) D
    Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 16 kWh
    Strømforbrug (typisk) 16 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (maks.) 25 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Strømforsyningstype Ekstern
    Energieffektivitetsskala A til G
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 612,7 mm
    Dybde (med stativ) 200,4 mm
    Højde (med stativ) 470 mm
    Vægt (med stativ) 4,3 kg
    Bredde (uden stativ) 612,7 mm
    Dybde (uden stativ) 36,2 mm
    Højde (uden stativ) 360,9 mm
    Vægt (uden stativ) 2,4 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 710 mm
    Pakkedybde 403 mm
    Pakkehøjde 100 mm