AOC Q27E3UMF computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
Varenummer: Q27E3UMF
AOC Q27E3UMF. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Naturligt aspektforhold: 16:9. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub. Højdejustering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • The AOC Q27E3UMF offers a great 27” VA panel with wide viewing angle, detailed and crystal-clear QHD resolution and 300 nits brightness. It also offers all essentials for working or studying, supporting long hours with features for eye care such as Low Blue Mode and Flicker Free. For a neatwork station, it also offers cable management for its complete connectivity.
    QHD Resolution
    Height adjustable Stand
    USB Hub
    Full Ergonomics
    Pivot function
    Flicker Free
    Low Blue Light
    Adaptive sync
    Speakers
    Frameless design
  • Display
    Skærm diagonal 68,6 cm (27")
    Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type Quad HD
    Paneltype VA
    Skærm form Flad
    Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
    Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
    Præstation
    NVIDIA G-SYNC Ja
    AMD FreeSync Ja
    Flimmerfri teknologi Ja
    Lav Blue Light teknologi Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ingen
    Design
    Markedspositionering Kontor
    Produktfarve Sort
    Rammeløst design Ja
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ja
    Ergonomisk
    Højdejustering Ja
    Akse Ja
    Drejelig Ja
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energieffektivitetsklasse (HDR) F
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (slukket) 0,3 W