Philips 5000 series 34B1U5600CH/23 computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Varenummer: 34B1U5600CH/23
Business Monitor 34B1U5600CH Buet og ultrabredt display med USB-C-dock
Mere information
Ofte købt sammen med
Bedst sælgende i Skærme
  • Display
    Skærm diagonal 86,4 cm (34")
    Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
    Naturligt aspektforhold 21:9
    Skærmteknologi LCD
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type Wide Quad HD
    Paneltype VA
    Responstid 4 ms
    Skærm form Kurvet
    Kontrastforhold (typisk) 3000:1
    Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    Type af baggrundslys W-LED
    Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
    Antirefleksskærm Ja
    Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
    Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
    Dynamisk kontrastforhold marketing navn SmartContrast
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,23175 x 0,23175 mm
    Pixeltæthed 110 ppi
    Horisontal scanningsområde 30 - 160 kHz
    Vertikalt scanningsområde 48 - 100 Hz
    Synlig størrelse, horisontal 79,7 cm
    Synlig størrelse, vertikal 33,4 cm
    Digital horisontal frekvens 30 - 190 kHz
    Digital vertikal frekvens 48 - 120 Hz
    Skærm diagonal (metrisk) 86,36 cm
    DDC/CI Ja
    Tågehastighed 25%
    Overfladehårdhed 3H
    Farvedybde 8 Bit
    Standard for farveskala sRGB
    sRGB-dækning (typisk) 120%
    NTSC-dækning (typisk) 100%
    Vis sRGB Ja
    Præstation
    NVIDIA G-SYNC Ingen
    AMD FreeSync Ingen
    Hurtig opladning Ja
    Hurtig opladningsteknologi Power Delivery
    Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
    Komponent video synkronisering Separate sync
    Flimmerfri teknologi Ja
    Lav Blue Light teknologi Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ja
    Antal højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 10 W
    Megapixel 5 MP
    Indbygget mikrofon Ja
    Design
    Markedspositionering Forretning
    Produktfarve Sort
    Frontkantfarve Sort
    Farve Sort
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ja
    HDMI Ja
    USB-hub-version 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
    USB upstream port type USB Type-C
    Antal upstream-porte 1
    Antal USB Type-C opstrømsporte 1
    Antal USB type-A downstream-porte 4
    Antal USB type-C downstream-porte 1
    USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
    USB strømforsyning Ja
    USB strømforsyning op til 100 W
    Antal HDMI-porte 1
    HDMI-version 2.0
    Antal DisplayPorts 1
    DisplayPort-version 1.4
    Lydudgang Ja
    Mikrofonindgang Ja
    Indbygget KVM switch Ja
    HDCP Ja
    HDCP-version 1.4/2.2
    Netværk
    Ethernet LAN Ja
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Slot til kabellås Ja
    Højdejustering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Kabellåseslids type Kensington
    Justerbar højde (maks.) 18 cm
    Drejelig Ja
    Drejevinkel område -180 - 180°
    Hældningsvinkelområde -5 - 25°
    Billede-i-billede Ja
    Skærmvisning (OSD) Ja
    Antal OSD sprog 21
    Plug and play Ja
    LED-indikatorer Drift, Standby
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 31 kWh
    Strømforbrug (typisk) 35 W
    Strømforbrug (standby) 0,3 W
    Strømforbrug (strømbesparelse) 31 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Strømforsyningstype Intern
    Energieffektivitetsskala A til G
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
    Driftshøjde 0 - 3658 m
    Ikke-drift højde 3658 - 12192 m
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 807 mm
    Dybde (med stativ) 250 mm
    Højde (med stativ) 601 mm
    Vægt (med stativ) 11,7 kg
    Bredde (uden stativ) 807 mm
    Dybde (uden stativ) 110 mm
    Højde (uden stativ) 367 mm
    Vægt (uden stativ) 8,04 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 904 mm
    Pakkedybde 282 mm
    Pakkehøjde 525 mm
    Pakkevægt 15,4 kg
    Emballage indhold
    Medfølgende software SmartControl
    Bæredygtighed
    Bæredygtighedscertifikater ENERGY STAR, TCO
    Indeholder ikke Kviksølv, PVC/BFR
    Overholdelse af bæredygtighed Ja
    Andre funktioner
    HBR3-support Ja
    Kompatible operativsystemer Mac OS X Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
    Billede-for-billede (PbP) Ja
    Udvendigt finish type Tekstureret
    Genanvendelige emballeringsmaterialer 100%
    Ingen tungmetaller Hg (kviksølv)
    EasyRead-tilstand Ja
    LowBlue tilstand Ja
    Philips SmartUniformity 93 - 105%
    Compliance-certifikater CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus
    Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 70000 t
    Ethernet LAN-datahastigheder 10,100,1000 Mbit/s
    Billedforbedring SmartImage
    Delta E 2
    Wake-on-LAN Ja
    Genbrug af data
    Genbrugsplast 85%