LG 34G600A-B computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Varenummer: 34G600A-B.AEU
LG 34G600A-B. Skærm diagonal: 86,4 cm (34"), Skærmopløsning: 3440 x 1440 pixel, HD-type: Wide Quad HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Mere information
Ofte købt sammen med
Bedst sælgende i Skærme
  • Display
    Skærm diagonal 86,4 cm (34")
    Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
    Naturligt aspektforhold 21:9
    Skærmteknologi LCD
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type Wide Quad HD
    Paneltype VA
    Responstid 5 ms
    Skærm form Kurvet
    Kontrastforhold (typisk) 4000:1
    Maksimal opdateringshastighed 160 Hz
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    LED-baggrundsbelysning Ingen
    Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
    Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
    Svartid (MPRT) 1 ms
    Antirefleksskærm Ja
    Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,07725 x 0,23175 mm
    Pixeltæthed 110 ppi
    Skærm diagonal (metrisk) 86 cm
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
    Farvedybde 24 Bit
    sRGB-dækning (typisk) 99%
    Præstation
    NVIDIA G-SYNC Ingen
    AMD FreeSync Ja
    AMD FreeSync-type FreeSync Premium
    Flimmerfri teknologi Ja
    Spiltilstand Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ingen
    Antal højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 10 W
    Indbygget mikrofon Ingen
    Design
    Markedspositionering Spil
    Produktfarve Sort
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ingen
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ja
    Antal USB Type-B opstrømsporte 0
    Antal VGA-porte (D-sub) 0
    Antal HDMI-porte 2
    Antal DisplayPorts 1
    DisplayPort-version 1.4
    Antal mini DisplayPorts 0
    Mikrofonindgang Ingen
    Pc lydindgang Ingen
    Indbygget KVM switch Ingen
    HDCP Ja
    HDCP-version 2.2
    Netværk
    Wi-Fi Ingen
    Bluetooth Ingen
    Ethernet LAN Ingen
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Højdejustering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Kan monteres på væggen Ja
    Forbedret kabelstyring Ja
    Kabellåseslids type Kensington
    Justerbar højde (maks.) 11 cm
    Drejelig Ja
    Drejevinkel område -30 - 30°
    Hældningsindstilling Ja
    Hældningsvinkelområde -5 - 15°
    Skærmvisning (OSD) Ingen
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) G
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 50 kWh
    Strømforbrug (typisk) 44 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Strømforsyningstype Ekstern
    Energieffektivitetsskala A til G
    Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2308842
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 809 mm
    Dybde (med stativ) 249,1 mm
    Højde (med stativ) 470,3 mm
    Vægt (med stativ) 10 kg
    Bredde (uden stativ) 809 mm
    Dybde (uden stativ) 91,5 mm
    Højde (uden stativ) 358,9 mm
    Vægt (uden stativ) 5,8 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 1053 mm
    Pakkedybde 232 mm
    Pakkehøjde 529 mm