LG 34U511A-B computerskærm 86,4 cm (34") 2560 x 1080 pixel WFHD LED Sort
Varenummer: 34U511A-B
LG 34U511A-B. Skærm diagonal: 86,4 cm (34"), Skærmopløsning: 2560 x 1080 pixel, HD-type: WFHD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 1 ms, Naturligt aspektforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbygget USB-hub. VESA montering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • 21:9 UltraWide Full HD Display
    See more, do more
    VESA Display HDR 400
    Clarity that keeps you focused
    IPS Display
    LG IPS monitor displays outstanding color accuracy with a wide viewing angle.
    VESA Display HDR 400
    HDR400 (high dynamic range) supports specific levels of color and brightness.
    sRGB 99% (Typ.)
    With 99% coverage of the DCI-P3 spectrum, it is a great solution for accurate color display.
    Color calibrated
    Ensures precise and consistent color reproduction.
    LG Switch app
    Switch swiftly
    1ms MBR
    Clear motion with 1ms MBR
    Reader Mode
    Flicker Safe
    Slim Stand with a Square Shaped Base
    Clutter-free with a sleek stand
  • Display
    Skærm diagonal 86,4 cm (34")
    Skærmopløsning 2560 x 1080 pixel
    Naturligt aspektforhold 21:9
    Skærmteknologi LED
    HD-type WFHD
    Paneltype IPS
    Responstid 1 ms
    Skærm form Flad
    Kontrastforhold (typisk) 1000:1
    Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    LED-baggrundsbelysning Ja
    Type af baggrundslys Edge-Lit
    Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 320 cd/m²
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,3124 x 0,31 mm
    Pixeltæthed 96 ppi
    Skærm diagonal (metrisk) 87 cm
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range (HDR) 400
    Standard for farveskala sRGB
    Farveområde 99%
    Præstation
    Flimmerfri teknologi Ja
    Smart funktioner Energibesparende
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ingen
    Indbygget kamera Ingen
    Indbygget mikrofon Ingen
    Design
    Markedspositionering Kontor
    Produktfarve Sort
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ja
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ja
    Antal USB Type-C opstrømsporte 1
    Antal HDMI-porte 1
    Antal DisplayPorts 1
    DisplayPort ud-version 1.4
    DisplayPort-version 1.4
    HDCP Ja
    HDCP-version 2.2
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Kan monteres på væggen Ja
    Akse Ingen
    Drejelig Ja
    Hældningsindstilling Ja
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 28,9 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 39,6 kWh
    Strømforbrug (typisk) 31 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Energieffektivitetsskala A til G
    Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2322588
    Årligt energiforbrug 45 kWh
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 816,5 mm
    Dybde (med stativ) 220 mm
    Højde (med stativ) 486,7 mm
    Vægt (med stativ) 7,6 kg
    Bredde (uden stativ) 816,5 mm
    Dybde (uden stativ) 45,5 mm
    Højde (uden stativ) 365,3 mm
    Vægt (uden stativ) 6 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 910 mm
    Pakkedybde 461 mm
    Pakkehøjde 461 mm