LG 27UP850K-W.AEU monitor computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort
Varenummer: 27UP850K-W.AEU
LG 27UP850K-W.AEU monitor. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • 27'' UHD 4K IPS Monitor with VESA DisplayHDR™ 400
    Details Mastered
    Space
    - 27" IPS UHD 4K
    - 3840 X 2160
    Image Quality
    - DCI-P3 95% (Typ.)
    - VESA DisplayHDR™ 400
    Feature
    - AMD FreeSync™
    - Height & Pivot & Tilt Adjustable Stand
    VESA DisplayHDR™ 400
    Clean and Bright HDR
    HDR Effect to SDR Content
    IPS with DCI-P3 95% (Typ.)
    True Colours and Wide View
    Hardware Calibration Ready
    USB Type-C™
    Easy Control and Connectivity
    USB Type-C™ ports allow 4K display, data transfer and connected device charging (up to 90W), enabling support for your laptop all at the same time over a single cable. Reduce cord clutter and increase efficiency through one USB Type-C™ cable without the need of dedicated cables or chargers for your laptop or other devices.
    4K
    Display
    Data
    Transfer
    Up to 90W
    of Power Delivery
    Charging All Devices
    with One Cable
    Enhance Games up to 4K and HDR
    Immersive Gaming Experience
    AMD FreeSync™
    Fluid and Rapid Motion
    React Faster to Opponents
    Attack First in Dark
    Enjoy 4K and HDR Contents
    Vividly and Realistically
    OnScreen Control
    Easier User Interface
    Ergonomic Design
    Easy and Comfortable
  • Display
    Skærm diagonal 68,6 cm (27")
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Skærmteknologi LED
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type 4K Ultra HD
    Paneltype IPS
    Responstid 5 ms
    Skærm form Flad
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
    Vis antal farver 1,07 milliarder farver
    Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 68,4 cm
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
    Standard for farveskala DCI-P3
    Farveområde 95%
    Præstation
    Flimmerfri teknologi Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ingen
    Antal højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 5 W
    Design
    Markedspositionering Proffesionelle
    Produktfarve Sort
    Porte & Grænseflader
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ja
    Antal USB type-C downstream-porte 2
    USB strømforsyning Ja
    USB strømforsyning op til 90 W
    Antal HDMI-porte 2
    Antal DisplayPorts 1
    DisplayPort-version 1.4
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Højdejustering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Akse Ja
    Hældningsindstilling Ja
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 46 kWh
    Strømforbrug (typisk) 210 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (slukket) 0,3 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Strømforsyningstype Ekstern
    Energieffektivitetsskala A til G
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 613,5 mm
    Dybde (med stativ) 239,3 mm
    Højde (med stativ) 569,3 mm
    Vægt (med stativ) 5,9 kg
    Bredde (uden stativ) 613,5 mm
    Dybde (uden stativ) 45,4 mm
    Højde (uden stativ) 363,5 mm
    Vægt (uden stativ) 4,1 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 694 mm
    Pakkedybde 212 mm
    Pakkehøjde 496 mm