LG 24BA850-B computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
Varenummer: 24BA850-B
LG 24BA850-B. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • 24” Full HD IPS display
    True color at wide angles
    Productivity
    24” Full HD (1920x1080) IPS100Hz refresh rate CLI (Command Line Interface)
    Usability
    LG Switch app Built-in FHD Webcam, mic, and speakers Built-in power USB Type-C™ (PD 90W) / RJ45
    Comfort & Trust
    Ergonomic stand Reader Mode & Flicker Safe EPEAT & Energy Star
    Versatile business monitors for yourworkspace
    Integrated power module
    Fully use your desk
    USB Type-C™
    Productivity hub with easy connectivity
    The USB Type-C™ port allows from display and data transferring to connected device charging (up to 90W), using a single cable. USB Type-C™ cable included.
    Multi ports
    A variety of interface
    Built-in FHD webcam, mic, and speakers
    All set for virtual meetings
    100Hz refresh rate
    Smooth workflow
    A fast 100Hz refresh rate provides a smooth loading in various programs. It helps to allow less screen stuttering and motion blur, elevating work productivity.
    LG Switch app
    Switch swiftly
    Ergonomic design
    Easy and comfy
    Reader Mode
    Reader Mode adjusts color temperature and luminance to help make reading easy.
    Flicker Safe
    CLI (Command Line Interface)
    Advanced management for monitors
  • Display
    Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
    Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type Fuld HD
    Paneltype IPS
    Responstid 5 ms
    Skærm form Flad
    Kontrastforhold (typisk) 1300:1
    Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
    Antirefleksskærm Ja
    Understøttede grafikopløsninger 1920 x 1080 (HD 1080)
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,2745 x 0,2745 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 60,4 cm
    Farvedybde 8 Bit
    Standard for farveskala sRGB
    Farveområde 99%
    Præstation
    Flimmerfri teknologi Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ja
    Antal højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 4 W
    Megapixel 2 MP
    Indbygget mikrofon Ja
    Design
    Produktfarve Sort
    Aftageligt stativ Ja
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ja
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ja
    USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    USB upstream port type USB Type-A
    Antal upstream-porte 1
    Antal USB type-A downstream-porte 4
    Antal USB type-C downstream-porte 1
    Antal HDMI-porte 1
    HDMI-version 2.0
    Antal DisplayPorts 2
    DisplayPort-version 1.4
    Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Højdejustering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Justerbar højde (maks.) 15 cm
    Akse Ja
    Drejelig Ja
    Drejevinkel område -45 - 45°
    Hældningsindstilling Ja
    Hældningsvinkelområde -5 - 21°
    Skærmvisning (OSD) Ja
    Antal OSD sprog 18
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) D
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 13 kWh
    Strømforbrug (typisk) 14,8 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 539,6 mm
    Dybde (med stativ) 250 mm
    Højde (med stativ) 517,5 mm
    Vægt (med stativ) 6,7 kg
    Bredde (uden stativ) 539,6 mm
    Dybde (uden stativ) 50 mm
    Højde (uden stativ) 323 mm
    Vægt (uden stativ) 3,9 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 613 mm
    Pakkedybde 491 mm
    Pakkehøjde 184 mm