LG 32UN650K-W computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Hvid
Varenummer: 32UN650K-W
LG 32UN650K-W. Skærm diagonal: 81,3 cm (32"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Hvid
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • 31.5" UHD 4K (3840x2160) HDR IPS Monitor
    Details Mastered
    Space
    - 31.5" IPS UHD 4K
    - 3840x2160
    Image Quality
    - DCI-P3 95% (Typ.)
    - HDR10
    Feature
    - AMD FreeSync™
    - MAXXAUDIO®
    Creative Professional
    Suitable Clarity, Precision and Colour Expression
    Colour Range with DCI-P3 95% (Typ.)
    Colour Calibrated
    It is colour calibrated to display original intended colour for accurate picture quality.
    Enhance Games up to 4K and HDR
    Immersive Gaming Experience
    AMD FreeSync™
    Fluid and Rapid Motion
    Dynamic Action Sync
    React Faster to Opponents
    Black Stabilizer
    Attack First in Dark
    Enjoy 4K and HDR Contents
    More Vividly and Realistically
    Ergonomic Design
    Easy and Ergonomic
  • Display
    Skærm diagonal 81,3 cm (32")
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Skærmteknologi LED
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type 4K Ultra HD
    Paneltype IPS
    Responstid 5 ms
    Skærm form Flad
    Kontrastforhold (typisk) 1000:1
    Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
    Vis antal farver 1,07 milliarder farver
    Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,18159 x 0,18159 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
    Farvedybde 10 Bit
    Standard for farveskala DCI-P3
    Farveområde 95%
    Præstation
    Flimmerfri teknologi Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ingen
    Antal højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 5 W
    Design
    Markedspositionering Hjem
    Produktfarve Hvid
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ingen
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ja
    Antal HDMI-porte 2
    DisplayPort ud-version 1.4
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Højdejustering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Hældningsindstilling Ja
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) G
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 33 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 56 kWh
    Strømforbrug (typisk) 65 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (slukket) 0,3 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 714,3 mm
    Dybde (med stativ) 226,7 mm
    Højde (med stativ) 595,9 mm
    Vægt (med stativ) 8,2 kg
    Bredde (uden stativ) 714,3 mm
    Dybde (uden stativ) 45,7 mm
    Højde (uden stativ) 420,1 mm
    Vægt (uden stativ) 6,5 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 821 mm
    Pakkedybde 230 mm
    Pakkehøjde 507 mm