Varenummer: CU34V5CW/BK
Varenummer: CU34V5CW/BK
AOC V5 CU34V5CW. Skærm diagonal: 86,4 cm (34"), Skærmopløsning: 3440 x 1440 pixel, HD-type: Wide Quad HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 4 ms, Naturligt aspektforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
34” VA WQHD model for complex multitasking, with USB-C, MultiView and Windows Hello integrated webcam
The AOC CU34V5CW is a three-side frameless curved monitor equipped with a 34” VA panel with QHD UltraWide 21:9 resolution for an impressive and immersive viewing experience, ready to support any complex work with Picture by Picture MultiView. It offers a wide array of connectivity options thanks USB-C with Power Delivery up to 65W, 4 USB ports & HDMI. Log in easily and securely with Windows Hello integrated webcam. -
Display Skærm diagonal 86,4 cm (34") Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel Naturligt aspektforhold 21:9 Skærmteknologi LED Berøringsskærm Ingen HD-type Wide Quad HD Paneltype VA Responstid 4 ms Skærm form Kurvet Kontrastforhold (typisk) 3000:1 Maksimal opdateringshastighed 100 Hz Vis antal farver 16.7 millioner farver LED-baggrundsbelysning Ja Type af baggrundslys W-LED Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m² Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray) Svartid (MPRT) 1 ms Antirefleksskærm Ja Bedømmelse af skærmkrumning 1500R Kontrastforhold (dynamisk) 20000000:1 Synsvinkel, horisontal 178° Synsvinkel, vertikal 178° Pixel pitch 0,23175 x 0,23175 mm Pixeltæthed 110 ppi Skærm diagonal (metrisk) 86,4 cm Overfladehårdhed 6H Præstation NVIDIA G-SYNC Ingen AMD FreeSync Ja AMD FreeSync-type FreeSync Hurtig opladning Ja Flimmerfri teknologi Ja Lav Blue Light teknologi Ja Brand-specifikke funktioner False Multimedie Indbyggede højttaler(e) Ja Indbygget kamera Ja Antal højttalere 2 Udgangseffekt (RMS) 10 W Megapixel 2 MP Indbygget mikrofon Ingen Design Markedspositionering Hjem Produktfarve Sort Rammeløst design Ja Frontkantfarve Sort Aftageligt stativ Ja Farve Sort Porte & Grænseflader Indbygget USB-hub Ja HDMI Ja Udgang til hovedtelefoner Ja USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB upstream port type USB Type-C Antal upstream-porte 1 Antal USB Type-C opstrømsporte 1 Antal USB type-A downstream-porte 4 USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja USB strømforsyning Ja USB strømforsyning op til 65 W Antal VGA-porte (D-sub) 0 DVI-port Ingen Antal HDMI-porte 1 HDMI-version 2.0 Antal DisplayPorts 1 DisplayPort-version 1.2 Udgange til hovedtelefoner 1 Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm Indbygget KVM switch Ingen AC (strøm) indgang Ja Mobile High-Definition Link (MHL) Ingen Netværk Ethernet LAN Ingen Ergonomisk VESA montering Ja Slot til kabellås Ja Højdejustering Ja Panel montering grænseflade 100 x 100 mm Kan monteres på væggen Ja Kabellåseslids type Kensington Justerbar højde (maks.) 13 cm Akse Ingen Drejelig Ja Hældningsindstilling Ja Hældningsvinkelområde 3 - 21° Skærmvisning (OSD) Ja OSD-sprog Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Hollandsk, Engelsk, Finsk, Fransk, Tysk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Kroatisk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Spansk, Svensk, Tyrkisk, Ukrainsk Antal OSD sprog 19 LED-indikatorer Ja Strømstyring Energieffektivitetsklasse (SDR) G Energieffektivitetsklasse (HDR) G Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 34 kWh Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 35 kWh Strømforbrug (standby) 0,5 W Strømforbrug (slukket) 0,3 W Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz Strømforsyningstype Intern Energieffektivitetsskala A til G Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1251976 Emballeringsdata USB-kabellængde 1,8 m Emballage indhold Stativ inkluderet Ja Kabler inkluderet Vekselstrøm, HDMI, USB Type-C HDMI-kabellængde 1,5 m Andre funktioner Billede-for-billede (PbP) Ja Udvendigt finish type Mat Bezel tykkelse type Rammeløs Garantiperiode 3 År Compliance-certifikater CE Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t Ethernet LAN-porte (RJ-45) 0 Lyseffekter Ingen Certificering CB,EAC