LG 27BA65QB-B.AEU computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LED Sort
Varenummer: 27BA65QB-B.AEU
LG 27BA65QB-B.AEU. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Wide Quad HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Skærme
  • Vivid color at wide angles
    Versatile business monitors for various workspace
    Smooth workflow
    A 100Hz refresh rate provides a smooth loading in various programs. It helps to allow less screen stuttering and motion blur, elevating work productivity.
    See amazing colors
    Productivity hub
    with easy connectivity
    USB-C port allows from display and data transferring to connected device charging (up to 65W), enabling support for your laptop all at the same time over a single cable.
    Streamline workflow, increase productivity
    Clutter-free workstation
    Fully use your desk
    Switch swiftly
    Easy and comfy
  • Display
    Skærm diagonal 68,6 cm (27")
    Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Skærmteknologi LED
    Berøringsskærm Ingen
    HD-type Wide Quad HD
    Paneltype IPS
    Responstid 5 ms
    Skærm form Flad
    Kontrastforhold (typisk) 1000:1
    Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    LED-baggrundsbelysning Ja
    Type af baggrundslys Edge-Lit
    Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 350 cd/m²
    Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
    Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
    Antirefleksskærm Ja
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Pixel pitch 0,2331 x 0,2331 mm
    Pixeltæthed 109 ppi
    Skærm diagonal (metrisk) 68,466 cm
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
    Farvedybde 8 Bit
    Standard for farveskala sRGB
    sRGB-dækning (typisk) 99%
    Præstation
    NVIDIA G-SYNC Ingen
    AMD FreeSync Ingen
    Flimmerfri teknologi Ja
    Multimedie
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Indbygget kamera Ingen
    Antal højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 10 W
    Design
    Markedspositionering Forretning
    Produktfarve Sort
    Rammeløst design Ja
    Porte & Grænseflader
    Indbygget USB-hub Ja
    HDMI Ja
    Udgang til hovedtelefoner Ja
    USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    Antal USB Type-B opstrømsporte 1
    Antal USB type-A downstream-porte 4
    Antal USB type-C downstream-porte 1
    USB strømforsyning Ja
    USB strømforsyning op til 65 W
    HDMI-version 2.2
    Antal DisplayPorts 1
    Antal DisplayPort-udgange 1
    DisplayPort-version 1.4
    Indbygget KVM switch Ja
    HDCP Ja
    Netværk
    Wi-Fi Ingen
    Bluetooth Ingen
    Ethernet LAN Ja
    Ergonomisk
    VESA montering Ja
    Højdejustering Ja
    Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
    Kan monteres på væggen Ja
    Justerbar højde (maks.) 15 cm
    Drejelig Ja
    Drejevinkel område -45 - 45°
    Hældningsindstilling Ja
    Hældningsvinkelområde -5 - 21°
    Skærmvisning (OSD) Ja
    Antal OSD sprog 17
    Strømstyring
    Energieffektivitetsklasse (SDR) E
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 18 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 31 kWh
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (slukket) 0,3 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Strømforsyningstype Intern
    Energieffektivitetsskala A til G
    Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2109298
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 613,5 mm
    Dybde (med stativ) 250 mm
    Højde (med stativ) 569,7 mm
    Vægt (med stativ) 8,1 kg
    Bredde (uden stativ) 613,5 mm
    Dybde (uden stativ) 63 mm
    Højde (uden stativ) 569,7 mm
    Vægt (uden stativ) 5,3 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 722 mm
    Pakkedybde 198 mm
    Pakkehøjde 547 mm