Huawei PAC1000S56-CB enhed til strømforsyning 1000 W Metallic
Varenummer: 02312KND-001
Huawei PAC1000S56-CB. Total effekt: 1000 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 240 V, Strømbeskyttelsesfunktioner: Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Lavspænding. Formål: Server. Produktfarve: Metallic. Bredde: 90 mm, Dybde: 215 mm, Højde: 40 mm
Mere information
  • Strømstyring
    Total effekt 1000 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 240 V
    Strømbeskyttelsesfunktioner Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Lavspænding
    Præstation
    Formål Server
    Design
    Produktfarve Metallic
    LED-indikatorer Ja
    Vægt & størrelser
    Bredde 90 mm
    Dybde 215 mm
    Højde 40 mm