Viewsonic CDE98G3-1C skilte display Digital fladpaneldisplay 2,49 m (98") LCD 500 cd/m² 4K Ultra HD Sort 24/7
Varenummer: CDE98G3-1C
Viewsonic CDE98G3-1C. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 2,49 m (98"), Skærmteknologi: LCD, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 500 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Driftstimer (timer/dage): 24/7. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
    Purpose-Built for Security-Sensitive Environments
    Fast Cold Boot for Seamless Communication
    Universal Connectivity for BYOD Setups
    Landscape and Portrait Orientation
    Bright, Clear Images
    Built for a Lower Environmental Impact​
  • Display
    Skærm diagonal 2,49 m (98")
    Skærmteknologi LCD
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype TFT
    LED-baggrundsbelysning Ja
    LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Aktiv skærmområde (B x H) 2158,848 x 1214,352 mm
    Panel levetid 50000 t
    Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
    Tågehastighed 25%
    Overfladehårdhed 3H
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 3
    DVI-port Ingen
    Antal DisplayPorts 0
    USB-port Ja
    HDMI-version 2.1
    Antal HDMI-indgangsporte 3
    VGA (D-Sub) indgangsporte 1
    DisplayPort-version 1.2
    Antal USB-porte 3
    USB version 2.0
    USB-stik type USB Type-A, USB Type-C
    USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Pc lydindgang Ja
    RS-232 grænseflade Ja
    Digital akustisk og optisk udgang 1
    PC-lydudgang Ja
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Digital fladpaneldisplay
    Produktfarve Sort
    Understøttet placering Indendørs
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Skærm form Flad
    Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
    Facet bredde (bund) 9,9 mm
    Facet bredde (side) 9,9 mm
    Facet bredde (øverste) 9,9 mm
    Antirefleksskærm Ja
    Præstation
    Formål Kommerciel
    Driftstimer (timer/dage) 24/7
    HDCP Ja
    HDCP-version 1.4/2.2
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 192,7 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energieffektivitetsklasse (HDR) F
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 273 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 273 kWh
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 2204,8 mm
    Skærm, dybde 85,6 mm
    Skærm, højde 1260,3 mm
    Skærm, vægt 65,9 kg
    Vægt 71,4 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 2360 mm
    Pakkedybde 285 mm
    Pakkehøjde 1400 mm
    Pakkevægt 97,2 kg
    Emballage indhold
    Fjernbetjening inkluderet Ja
    Batterier inkluderet Ja
    Kabler inkluderet Vekselstrøm, HDMI, RS-232
    Monteringssæt Ja
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%