Sony FW-65BZ30L skilte display Digital fladpaneldisplay 165,1 cm (65") LCD Wi-Fi 440 cd/m² 4K Ultra HD Sort Android 24/7
Varenummer: FW-65BZ30L
Sony FW-65BZ30L. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 165,1 cm (65"), Skærmteknologi: LCD, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 440 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Driftstimer (timer/dage): 24/7. Operativsystem installeret: Android. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Made for business with easy content sharing and customisation
    Latest Sony picture technologies to impress every audience
    The 65” FW-65BZ30L offers a generous 440 nit screen brightness. Advanced Sony picture processing technologies ensure your content looks its very best. The panel’s extra-wide viewing angle ensures that everyone in the room can enjoy clear, bright images wherever they’re positioned.
    Richer, more natural colour
    Smoother movement
    Motionflow XR ensures smoother, more natural reproduction of rapidly-moving on-screen images.
    Wall-Mount Adjuster
    Discreet logo
    Round the clock reliability
    Get great pictures fast
    Easy multi-screen setup
    Signage made simple
    With BRAVIA, sustainability in every scene
    Finer detail
    Installation flexibility to suit every environment
    Side mounted interfaces
    Landscape, Portratint and Tilt
    Special settings for professional use
    Easy integration
    Wireless screen mirroring
    Meet more easily
  • Display
    Skærm diagonal 165,1 cm (65")
    Skærmteknologi LCD
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 440 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype IPS
    LED-baggrundsbelysning Ja
    LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Kontrastforhold (dynamisk) 300000:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Bevægelsesinterpolationsteknologi Motionflow XR
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
    Tågehastighed 1%
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 4
    USB-port Ja
    Antal USB-porte 2
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Sammensat videoindgang 1
    Pc lydindgang Ja
    PC-lydudgang Ja
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Digital fladpaneldisplay
    Produktfarve Sort
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Skærm form Flad
    Panel montering grænseflade 300 x 300 mm
    Antirefleksskærm Ingen
    Præstation
    Formål Universel
    Understøttelse af Apple AirPlay Ja
    Driftstimer (timer/dage) 24/7
    HDCP Ja
    Automatisk lysstyrke kontrol Ja
    HDCP-version 2.3
    Global-IPTV-understøttelse Ja
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 230 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 113 kWh
    Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 155 kWh
    Energieffektivitetsskala A til G
    Computersystem
    Intern lagerkapacitet 16 GB
    Operativsystem installeret Android
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 1462 mm
    Skærm, dybde 71 mm
    Skærm, højde 842 mm
    Skærm, vægt 21,2 kg
    Bredde (med stativ) 1462 mm
    Dybde (med stativ) 338 mm
    Højde (med stativ) 912 mm
    Vægt (med stativ) 22,1 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 1588 mm
    Pakkedybde 184 mm
    Pakkehøjde 965 mm