Sony FW-43EZ20L skilte display Digital fladpaneldisplay 109,2 cm (43") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Sort Android 16/7
Varenummer: FW-43EZ20L
Sony FW-43EZ20L. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 109,2 cm (43"), Skærmteknologi: LED, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 350 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Driftstimer (timer/dage): 16/7. Operativsystem installeret: Android. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Business-friendly with easy content sharing, control and customization
    Brilliant 4K image quality that’s seen by everyone
    Enjoy finer detail
    Vivid, natural color
    Live Color technology brings images alive with a brilliant palette of vibrant, natural colors.
    Smooth on-screen movement
    Motionflow XR ensures smoother, more natural reproduction of rapidly-moving on-screen images.
    Great pictures deserve brilliant sound
    Portrait or landscape installation
    Install BRAVIA in portrait or landscape orientation to suit any corporate space.
    Easy access side-mounted connections
    Quick, easy setup
    Networked control
    Signage made simple
    Wireless screen mirroring
    Sustainability in every scene
  • Display
    Skærm diagonal 109,2 cm (43")
    Skærmteknologi LED
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype IPS
    LED-baggrundsbelysning Ja
    LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Kontrastforhold (dynamisk) 400000:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Skærm diagonal (metrisk) 108 cm
    Bevægelsesinterpolationsteknologi Motionflow XR
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
    Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
    Tågehastighed 1%
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 3
    DVI-port Ingen
    Antal DisplayPorts 0
    USB-port Ja
    Antal USB-porte 2
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Sammensat videoindgang 1
    Lyd (L, R) indgang 1
    RS-232C Ja
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Digital fladpaneldisplay
    Produktfarve Sort
    Understøttet placering Indendørs
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
    Præstation
    Formål Kommerciel
    Understøttelse af Apple AirPlay Ja
    Driftstimer (timer/dage) 16/7
    HDCP Ja
    HDCP-version 2.3
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 103 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) G
    Energieffektivitetsklasse (HDR) G
    Computersystem
    Computersystem Ingen
    Intern lagerkapacitet 16 GB
    Operativsystem installeret Android
    Understøttede videoformater MPEG1, MPEG2-PS, WEBM
    Understøttede lydformater AAC, AC4, OGG
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 972 mm
    Skærm, dybde 70 mm
    Skærm, højde 567 mm
    Skærm, vægt 9,3 kg
    Bredde (med stativ) 972 mm
    Dybde (med stativ) 286 mm
    Højde (med stativ) 632 mm
    Vægt (med stativ) 9,8 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 1070 mm
    Pakkedybde 141 mm
    Pakkehøjde 695 mm