Philips 65BFL2214/12 skilte display 165,1 cm (65") LED Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Sort Android TV
Varenummer: 65BFL2214/12
Philips 65BFL2214/12. Skærm diagonal: 165,1 cm (65"), Skærmteknologi: LED, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 350 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Operativsystem installeret: Android TV. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Professional productivity
    Chromecast built-in for wireless content sharing
    HDMI hotplug detection with auto on/off function
    Android updates provide the latest functionality
    Google Play Store access for apps and media
    Crestron Connected certified system integration
    Scheduler for content playback at selected times
    Operate, monitor and maintain via CMND & Control
    Install and manage apps remotely with AppControl
  • Display
    Skærm diagonal 165,1 cm (65")
    Skærmteknologi LED
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Skærm diagonal (metrisk) 164 cm
    Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 1
    HDMI-version 2.0
    Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 1
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Lyd
    Udgangseffekt (RMS) 10 W
    Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
    Lyddekodere Dolby Atmos
    Design
    Produktfarve Sort
    VESA montering Ja
    Skærm form Flad
    Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
    Præstation
    Format til analogt signal PAL
    System for digitalt signalformat DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
    HDCP Ja
    Strømstyring
    Strømforbrug (standby) 0,3 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) F
    Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 87 kWh
    Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
    Energieffektivitetsskala A til G
    Computersystem
    Operativsystem installeret Android TV
    Version af operativsystem 9 (Pie)
    Understøttede videoformater AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
    Understøttede lydformater AAC, MP3, WAV, WMA
    Understøttede billedformater BMP, GIF, JPG, PNG
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 1448 mm
    Skærm, dybde 86 mm
    Skærm, højde 837 mm
    Skærm, vægt 20,5 kg
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C