Philips 32BDL3511Q/00 skilte display Digital A-tavle 81,3 cm (32") 350 cd/m² Fuld HD Sort 18/7
Varenummer: 32BDL3511Q/00
Philips 32BDL3511Q/00. Produktdesign: Digital A-tavle. Skærm diagonal: 81,3 cm (32"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, Skærmens lysstyrke: 350 cd/m², HD-type: Fuld HD. Driftstimer (timer/dage): 18/7. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Operate, monitor and maintain with CMND & Control
    FailOver ensures content is always playing
    Schedule what you want, when you want with SmartPlayer
    Integrated media player. Easily schedule USB content
  • Display
    Skærm diagonal 81,3 cm (32")
    Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
    Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
    HD-type Fuld HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype VA
    LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 6,5 ms
    Kontrastforhold (typisk) 4000:1
    Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Vis antal farver 16,78 millioner farver
    Pixel pitch 0,36375 x 0,36375 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
    Panel levetid 50000 t
    Tågehastighed 2%
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 2
    DVI-port Ja
    USB-port Ja
    HDMI-version 2.0
    Antal HDMI-indgangsporte 2
    Antal DVI-I-porte 1
    Antal USB-porte 2
    USB version 2.0
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Lyd (L, R) indgang 1
    Lyd (L, R) udgang 1
    RS-232C Ja
    Fjernbetjening (IR) indgang 1
    Fjernbetjening (IR) udgang 1
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Digital A-tavle
    Produktfarve Sort
    Understøttet placering Indendørs
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Panel montering grænseflade 100 x 100,200 x 200 mm
    Facet bredde (bund) 1,72 cm
    Facet bredde (side) 1,19 cm
    Facet bredde (øverste) 1,19 cm
    Præstation
    Formål Kommerciel
    Driftstimer (timer/dage) 18/7
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 45 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) G
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 41 kWh
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
    Energieffektivitetsskala A til G
    Computersystem
    Understøttede videoformater H.264, MPEG, WMV3
    Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, WMA
    Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 726,5 mm
    Skærm, dybde 69,1 mm
    Skærm, højde 425,4 mm
    Skærm, vægt 5,7 kg
    Emballage indhold
    Fjernbetjening inkluderet Ja
    Batterier inkluderet Ja
    Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232, USB
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
    Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
    Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%