Philips 75BDL4003H Digital fladpaneldisplay 190,5 cm (75") LCD 3000 cd/m² 4K Ultra HD Sort Android 24/7
Varenummer: 75BDL4003H/00
Philips 75BDL4003H. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 190,5 cm (75"), Skærmteknologi: LCD, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 3000 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Driftstimer (timer/dage): 24/7. Operativsystem installeret: Android. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Vibrant visibility in every lighting condition
    CMND & Create. Develop and launch your own content
    OPS slot allows for PC embedding without cabling
    FailOver. Ensure your display never goes blank
    Add Android processing power with an optional CRD50 module
    Designed for extreme conditions
    Full HD resolution street signage
  • Display
    Skærm diagonal 190,5 cm (75")
    Skærmteknologi LCD
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 3000 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype IPS
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Vis antal farver 1,07 milliarder farver
    Pixel pitch 0,429 x 0,429 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 189,3 cm
    Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 4
    DVI-port Ja
    Antal DisplayPorts 2
    USB-port Ja
    HDMI-version 2.0
    Antal HDMI-indgangsporte 3
    Antal HDMI-udgangsporte 1
    Antal DVI-I-porte 1
    DisplayPorts indgang 1
    DisplayPorts udgang 1
    Antal USB-porte 2
    USB version 2.0
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    RS-232 grænseflade Ja
    Infrarød dataport Ja
    OPS modul slot Ja
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Digital fladpaneldisplay
    Produktfarve Sort
    Understøttet placering Indendørs
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Panel montering grænseflade 600 x 400 mm
    Facet bredde (bund) 1,88 cm
    Facet bredde (side) 1,88 cm
    Facet bredde (øverste) 1,88 cm
    Præstation
    Formål Kommerciel
    Skærmvisning (OSD) Ja
    Driftstimer (timer/dage) 24/7
    Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 510 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (maks.) 790 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 100-240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50-60 Hz
    Computersystem
    Computersystem Ja
    Computersystem type System på chip (SoC)
    Operativsystem installeret Android
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 1688,2 mm
    Skærm, dybde 111,1 mm
    Skærm, højde 966,6 mm
    Skærm, vægt 54,1 kg
    Emballage indhold
    Fjernbetjening inkluderet Ja
    Batterier inkluderet Ja
    Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
    Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
    Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%