Philips 65BDL3650QE/00 skilte display Digital fladpaneldisplay 165,1 cm (65") LCD Wi-Fi 300 cd/m² 4K Ultra HD Sort Indbygget processer Android 10 18/7
Varenummer: 65BDL3650QE/00
Philips 65BDL3650QE/00. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 165,1 cm (65"), Skærmteknologi: LCD, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 300 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Driftstimer (timer/dage): 18/7. Operativsystem installeret: Android 10. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • 100% recycled and recyclable packaging
    Android SoC processor. Native and web apps
    Connect and control your content via the cloud
    EPEAT Silver Climate+ certified
    FailOver. Ensure that content is always running
    Optional Interact for wireless screen share
    PPDS Wave ready for remote management
    Wi-Fi and Bluetooth 5.2 via optional module
  • Display
    Skærm diagonal 165,1 cm (65")
    Skærmteknologi LCD
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 300 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype ADS
    LED-baggrundsbelysning Ja
    LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Vis antal farver 1,07 milliarder farver
    Pixel pitch 0,372 x 0,372 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 163,9 cm
    Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
    Tågehastighed 2%
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 2
    DVI-port Ja
    Antal DisplayPorts 0
    USB-port Ja
    HDMI-version 2.0
    Antal DVI-I-porte 1
    Antal USB-porte 3
    USB version 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    RS-232C Ja
    Infrarød dataport Ja
    Indbygget kortlæser Ja
    Kompatible hukommelseskort MicroSD (TransFlash)
    OPS modul slot Ja
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Digital fladpaneldisplay
    Produktfarve Sort
    Understøttet placering Indendørs
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
    Facet bredde (bund) 1,49 cm
    Facet bredde (side) 1,49 cm
    Facet bredde (øverste) 1,49 cm
    Præstation
    Formål Universel
    Skærmvisning (OSD) Ja
    Driftstimer (timer/dage) 18/7
    Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 153 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (maks.) 310 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) G
    Vekselstrømsindgangsspænding 100-240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50-60 Hz
    Energieffektivitetsskala A til G
    Computersystem
    Computersystem Ja
    Indbygget processer Ja
    Computersystem type System på chip (SoC)
    Processorserie ARM Cortex
    Processor arkitektur ARM Cortex-A55
    Processorkerner 4
    Intern hukommelse 3 GB
    Intern lagerkapacitet 16 GB
    Operativsystem installeret Android 10
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 1462,3 mm
    Skærm, dybde 68,9 mm
    Skærm, højde 837,3 mm
    Skærm, vægt 28,5 kg
    Emballage indhold
    Fjernbetjening inkluderet Ja
    Batterier inkluderet Ja
    Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
    Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
    Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%