Sony FWD-65X95K skilte display Digital fladpaneldisplay 165,1 cm (65") LCD Wi-Fi 730 cd/m² 4K Ultra HD Sort Indbygget processer Android 10
Varenummer: FWD-65X95K
Sony FWD-65X95K. Produktdesign: Digital fladpaneldisplay. Skærm diagonal: 165,1 cm (65"), Skærmteknologi: LCD, Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, Skærmens lysstyrke: 730 cd/m², HD-type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Operativsystem installeret: Android 10. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Display
    Skærm diagonal 165,1 cm (65")
    Skærmteknologi LCD
    Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
    Skærmens lysstyrke 730 cd/m²
    HD-type 4K Ultra HD
    Berøringsskærm Ingen
    Paneltype VA
    LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 2800:1
    Kontrastforhold (dynamisk) 700000:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Skærm diagonal (metrisk) 164 cm
    Bevægelsesinterpolationsteknologi XR Motion Clarity
    High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
    Oprindelig opdateringshastighed 100 Hz
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 4
    DVI-port Ingen
    Antal DisplayPorts 0
    USB-port Ja
    Antal HDMI-indgangsporte 4
    Antal USB-porte 2
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Sammensat videoindgang 1
    Antal Cardbus PCMCIA-slots 1
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Udgangseffekt (RMS) 60 W
    Design
    Produktdesign Digital fladpaneldisplay
    Produktfarve Sort
    Understøttet placering Indendørs
    VESA montering Ja
    Orientering Vandret
    Panel montering grænseflade 300 x 300 mm
    Monteringstype Væg
    Præstation
    Formål Universel
    TV-tuner, integreret Ja
    System for digitalt signalformat DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
    Wi-Fi Direct Ja
    Browsing Ja
    Understøttelse af Apple AirPlay Ja
    Dolby Vision Ja
    Skærmvisning (OSD) Ja
    HDCP Ja
    HDCP-version 2.3
    Hybrid Log-Gamma (HLG) Ja
    Højt dynamikområde 10 (HDR10) Ja
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 380 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 113 kWh
    Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 Hz
    Computersystem
    Indbygget processer Ja
    Intern lagerkapacitet 16 GB
    Operativsystem installeret Android 10
    Vægt & størrelser
    Skærmbredde 1443 mm
    Skærm, dybde 60 mm
    Skærm, højde 835 mm
    Skærm, vægt 32,1 kg
    Bredde (med stativ) 1443 mm
    Dybde (med stativ) 343 mm
    Højde (med stativ) 846 mm
    Vægt (med stativ) 33 kg
    Emballeringsdata
    Pakkebredde 1574 mm
    Pakkedybde 200 mm
    Pakkehøjde 972 mm