Philips 3000 series 32BDL3751T/00 skilte display Interaktivt fladpanel 80 cm (31.5") LCD Wi-Fi 350 cd/m² Fuld HD Sort Berøringsskærm Indbygget processer Android 24/7
Varenummer: 32BDL3751T/00
Philips 3000 series 32BDL3751T/00. Produktdesign: Interaktivt fladpanel. Skærm diagonal: 80 cm (31.5"), Skærmteknologi: LCD, Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, Skærmens lysstyrke: 350 cd/m², HD-type: Fuld HD, Berøringsskærm. Wi-Fi. Driftstimer (timer/dage): 24/7. Operativsystem installeret: Android. Produktfarve: Sort
Mere information
Bedst sælgende i Public Displays
  • Better connected – versatile multi-touch display
    Easy to clean, with anti-glare and anti-fingerprint coating.
    Also supporting 30° tilt – ideal for kiosk installations.
    Install in portrait or landscape orientations, with the option to tilt to 30° and size variants to suit a range of installation purposes. Whether on a shelf – ideal for the 24", angled or upright for Point of Sale, configurators, order points and kiosks – with the 32" and 43", or for wayfinding – think 55".
    Better visibility even in bright daylight
    No need for external media player. 4 GB RAM + 32 GB ROM.
    Remote monitoring, maintenance and management.
    Supporting business sustainability and energy savings.
    Better connecting customers with content.
    Allows seamless connectivity, enabling easily access and engagement with content.
    Activated out of the box for hassle-free peace of mind.
  • Display
    Skærm diagonal 80 cm (31.5")
    Skærmteknologi LCD
    Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
    Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
    HD-type Fuld HD
    Berøringsskærm Ja
    Paneltype IPS
    Berøringsskærm teknologi Projekteret kapacitivt systemet
    Antal simultane touchpunkter 10
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Responstid 8 ms
    Kontrastforhold (typisk) 1200:1
    Synsvinkel, horisontal 178°
    Synsvinkel, vertikal 178°
    Vis antal farver 16.7 millioner farver
    Pixel pitch 0,364 x 0,364 mm
    Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
    Ramme bredde 74,9 cm
    Antal displays 1
    Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
    Porte & Grænseflader
    Antal HDMI-porte 2
    Antal DisplayPorts 1
    USB-port Ja
    HDMI-version 2.0
    Antal HDMI-indgangsporte 2
    DisplayPorts indgang 1
    DisplayPort-version 1.3
    Antal USB-porte 5
    USB version 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    USB-stik type Micro-USB, USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C
    Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
    USB strømforsyning Ja
    USB strømforsyning op til 15 W
    Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
    Lyd (L, R) indgang 1
    Lyd (L, R) udgang 1
    RS-232 grænseflade Ja
    Infrarød dataport Ja
    Lyd
    Indbyggede højttaler(e) Ja
    Antal indbyggede højttalere 2
    Udgangseffekt (RMS) 20 W
    Design
    Produktdesign Interaktivt fladpanel
    Produktfarve Sort
    VESA montering Ja
    Orientering Horisontal/vertikal
    Skærm form Flad
    Panel montering grænseflade 100 x 100,200 x 200 mm
    Facet bredde (bund) 2,44 cm
    Facet bredde (side) 2,44 cm
    Facet bredde (øverste) 2,44 cm
    Antirefleksskærm Ja
    Fingeraftryk resistent Ja
    Monteringstype Væg
    Præstation
    Formål Kommerciel
    Skærmvisning (OSD) Ja
    Antal OSD sprog 18
    Driftstimer (timer/dage) 24/7
    HID support Ja
    Strømstyring
    Strømforbrug (typisk) 35 W
    Strømforbrug (standby) 0,5 W
    Strømforbrug (maks.) 87 W
    Energieffektivitetsklasse (SDR) G
    Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
    Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 35 kWh
    Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50.60 Hz
    Energieffektivitetsskala A til G
    Computersystem
    Computersystem Ja
    Indbygget processer Ja
    Computersystem type System på chip (SoC)
    Processorproducent ARM
    Processorserie ARM Cortex
    Processormodel A55
    Processor arkitektur ARM Cortex-A55
    Processorkerner 4
    Intern hukommelse 4 GB
    On-board grafikkort, model ARM Mali-G52
    Intern lagerkapacitet 32 GB
    Operativsystem installeret Android
    Version af operativsystem 13
    Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG1, MPEG2, VP8, VP9
    Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, MPEG-1, MPEG-2
    Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG, WEBP
    Vægt & størrelser
    Bredde (med stativ) 749,1 mm
    Dybde (med stativ) 69,5 mm
    Højde (med stativ) 443,6 mm
    Vægt (med stativ) 8,31 kg
    Emballeringsdata
    Pakkevægt 10,8 kg
    Emballage indhold
    Fjernbetjening inkluderet Ja
    Batterier inkluderet Ja
    Kabler inkluderet Vekselstrøm, RS-232, USB Type-A til USB Type-B
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
    Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
    Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%