Grandview Projector Lift GPCK-MA4600L monteringsbeslag til projektor Loft Sølv
Varenummer: GPCK-MA4600L
Grandview Projector Lift GPCK-MA4600L. Monteringstype: Loft, Maksimal vægtkapacitet: 15 kg, Produktfarve: Sølv. Bredde: 800 mm, Højde: 800 mm, Dybde: 765 mm
Mere information
  • Præstation
    Monteringstype Loft
    Maksimal vægtkapacitet 15 kg
    Produktfarve Sølv
    Husmateriale Metal
    Teleskopisk Ja
    Forbedret kabelstyring Ja
    Højdejustering Ja
    Højdejusteringsområde 0 - 4600 mm
    Vægt & størrelser
    Bredde 800 mm
    Højde 800 mm
    Dybde 765 mm