Grandview Projector Lift GPCK-MA2700L monteringsbeslag til projektor Loft Sølv
Varenummer: GPCK-MA2700L
Grandview Projector Lift GPCK-MA2700L. Monteringstype: Loft, Maksimal vægtkapacitet: 15 kg, Produktfarve: Sølv. Bredde: 704 mm, Højde: 685 mm, Dybde: 770 mm
Mere information
  • Præstation
    Monteringstype Loft
    Maksimal vægtkapacitet 15 kg
    Produktfarve Sølv
    Husmateriale Metal
    Teleskopisk Ja
    Forbedret kabelstyring Ja
    Højdejustering Ja
    Højdejusteringsområde 0 - 2700 mm
    Vægt & størrelser
    Bredde 704 mm
    Højde 685 mm
    Dybde 770 mm