Brother HL-L2400DW laser printer 1200 x 1200 dpi A4 Wi-Fi
Varenummer: HL-L2400DW
‌Nem opsætning og forbindelse samt hurtigt, fejlfrit print på op til 30 sider pr. minut.
Mere information
Bedst sælgende i Printere og Scannere
  • Printhastighed
    Farve Ingen
    Udskrivningsteknologi Laser
    Duplex udskrivning Ja
    Maksimal opløsning 1200 x 1200 dpi
    Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) 30 sider pr. minut
    Duplex udskrivningstilstand Automatisk
    Opvarmningstid 20 sek./side
    Tid til første side (sort, normal) 17,5 sek./side
    Funktioner
    Udskrivning af farver Sort
    Anbefalet arbejdscyklus 250 - 500 sider pr. måned
    Oprindelsesland Vietnam
    Kapacitet for input & output
    Samlet antal inputbakker 1
    Samlet inputkapacitet 250 ark
    Samlet outputkapacitet 150 ark
    Papirhåndtering
    Maksimal ISO A-serie papirstørrelse A4
    ISO A-serie, størrelser (A0...A9) A4, A5, A6
    ISO B-serie, størrelser (B0...B9) B5, B6
    Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse Brev
    JIS B-seriens størrelser (B0…B9) B5, B6
    Kuverter størrelser C5, Com-10, DL, Monarch
    Porte & Grænseflader
    Direkte udskrivning Ja
    USB-port Ja
    Antal USB 2.0-porte 1
    Netværk
    Wi-Fi Ja
    Ethernet LAN Ingen
    Wi-Fi-standarder 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
    Mobile udskrivningsteknologier Brother iPrint & Scan
    Præstation
    Intern hukommelse 64 MB
    Lydtryksniveau (udskrivning) 48 dB
    Design
    Markedspositionering Hjemmekontor
    Produktfarve Sort
    Indbygget skærm Ja
    Skærm LCD
    Kontroltype Knapper
    Strømstyring
    Strømforbrug (klar) 43 W
    Strømforbrug (slukket) 0,08 W
    Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
    Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
    Systemkrav
    Understøttede Windows-operativsystemer Ja
    Understøttede Mac-operativsystemer Ja
    Understøttede Linux-operativsystemer Ja
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) 10 - 32 °C
    Opbevaringstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
    Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
    Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 35 - 85%
    Vægt & størrelser
    Bredde 283 mm
    Dybde 519 mm
    Højde 438 mm
    Vægt 7,3 kg
    Emballeringsdata
    Pakkevægt 8,16 kg
    Emballage indhold
    Patron(er) inkluderet Ja
    Inkluderet patronkapacitet (sort) 1 Sider
    Kabler inkluderet Vekselstrøm
    Logistik data
    Pallens bruttohøjde 17,1 cm
    Pallens bruttovægt 219,6 kg
    Hovedkasser pr. palle (udvendigt) 24 stk
    Lag pr. palle 3 stk
    Produkter pr. palle 24 stk
    Tekniske detaljer
    Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) 8 stk
    Palletype 1200 x 1000 mm