Ubiquiti POE-24-24W Hurtigt ethernet 24 V
Varenummer: POE-24-24W-5P
Ubiquiti POE-24-24W. Ethernet-grænsefladetype: Hurtigt ethernet, Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE) spænding: 24 V, Indgangsspænding for vekselstrømsadapter: 90 - 260 V, Frekvens for vekselstrømsadapter: 47 - 63 Hz. Vægt: 158,5 g, Dimensioner (BxDxH): 88 x 57 x 33 mm. Antal produkter inkluderet: 5 stk