Ubiquiti UF-GP-C+ modul til netværksmodtager Fiberoptisk 2500 Mbit/s SFP 1490 nm
Varenummer: UF-GP-C+
.
DKK 1.218,75 / Stk
DKK 975,00 ekskl. moms
  •  
Ubiquiti UF-GP-C+. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 2500 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Produktfarve: Metallic. Antal produkter inkluderet: 1 stk


Mere information

  • The UFiber OLT’s GPON SFP ports are designed for use with the UF-GP-C+ SFP module. These additional modules can be purchased in packs of 20.

  • Præstation
    SFP modtagertype Fiberoptisk
    Maksimal dataoverførselshastighed 2500 Mbit/s
    Grænsefladetype SFP
    Enkelttilstand fiber (SMF) understøttet Ja
    Fiber optisk strømstik SC
    Bølgelængde 1490 nm
    Tx bølgelængde (maks) 1490 nm
    Rx bølgelængde (maks) 1310 nm
    Tx effekt (min.) 3 dBmW
    Tx effekt (maks.) 7 dBmW
    Rx effekt (min.) -12 dBmW
    Rx effekt (maks.) -30 dBmW
    Fiberkanal porte 1
    Funktioner
    Produktfarve Metallic
    Emballeringsdata
    Antal produkter inkluderet 1 stk
    Logistik data
    Harmoniseret systemkode (HS) 85369010