Nvidia 980-9I17L-00E000 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100000 Mbit/s QSFP28
Varenummer: 980-9I17L-00E000
.
DKK 10.486,25 / Stk
DKK 8.389,00 ekskl. moms
  •  
Nvidia 980-9I17L-00E000. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 100000 Mbit/s, Grænsefladetype: QSFP28


Mere information

  • Præstation
    SFP modtagertype Fiberoptisk
    Maksimal dataoverførselshastighed 100000 Mbit/s
    Grænsefladetype QSFP28
    Fiber optisk strømstik MPO
    SFP transceiver standard SR4
    Maksimal overførselsafstand 100 m