  • Funktioner
    Produkttype Udvidelsessæt
    Monteringstype Loft
    Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 116,8 cm (46")
    Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 139,7 cm (55")
    Maksimal vægtkapacitet 50 kg
    Antal understøttede skærme 1
    Højdejusteringsområde 1550 - 3000 mm
    Højdejustering Ja
    Hældningsvinkelområde 0 - 15°
    Rotationsvinkel
    Drejelig vinkel 360°
    Forbedret kabelstyring Ja
    Produktfarve Sort
    Husmateriale Stål
    Certificering CE
    Kapabilitet Samsung OM55N-D/OM46N-D
    Tekniske detaljer
    3 0 g
    Vægt af plastemballage 90 g
    Vægt af papir/papemballage 900 g
    Vægt & størrelser
    Bredde 690 mm
    Dybde 200 mm
    Højde 1780 mm
    Vægt 9,71 kg
    Aluminiumindhold (vægt) 0 g
    Stålindhold (vægt) 9,71 kg
    Andet metalindhold (vægt) 0 g
    Emballeringsdata
    Antal pr. pakke 1 stk
    Pakkebredde 200 mm
    Pakkedybde 963 mm
    Pakkehøjde 119 mm