Elite Screens Saker SK150XHW2-E24 projektorlærred 3,81 m (150") 16:9
Varenummer: SK150XHW2-E24
Elite Screens Saker SK150XHW2-E24. Drevtype: Motoriseret, Diagonal: 3,81 m (150"), Synlig skærmbredde (W): 3,32 m, Synlig skærmhøjde (H): 186,9 cm, Naturligt aspektforhold: 16:9. Produktfarve: Hvid
Mere information
    Screen Material
    - MaxWhite Fiberglass (1.1 Gain) matte white fiberglass-backed material
    - Wide viewing angle and uniformly diffuses light in all directions
    - Active 3D and 4K Ultra HD Ready
    - Standard black masking borders and black screen backing
    - Flame Retardant: Complies with NFPA 701 standards
    Control System
    - Internal Radio Frequency/Infrared receivers with IR, RF remotes included
    - Detachable 3-way wall switch keypad for UP/STOP/DOWN manual operation
    - Wireless 5-12 volt trigger included
    - RJ45 port allows 3rd party control system integration
    Design and Installation
    - Arcuate profile aluminum enamel white case with parallel grooves
    - Mounting hardware kit included for wall or ceiling installations
    - Extra top black masking border for high ceiling installations
    - Flush hidden wall mounts allow screen to slide horizontally for proper centering
    - Plug & Play ready, no hardwire installation required
    Quality and Reliability
    - Synchronous motor has silent operation and low power consumption
    - GREENGUARD® and GREENGUARD® Gold (UL 2818) Certified for indoor air quality emissions
  • Præstation
    Diagonal 3,81 m (150"), 381 cm
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Synlig skærmhøjde (H) 186,9 cm
    Synlig skærmbredde (W) 3,32 m
    Drevtype Motoriseret
    Fjernbetjent Ja
    Skærmforstærkning 1,1
    Betragtningsvinkel 180°
    Design
    Monteringstype Loft/væg
    Rammetype Sammenfoldningsramme
    Sort fald 61 cm
    Produktfarve Hvid
    Farve på etui Hvid
    Vægt & størrelser
    Bredde 3666 mm
    Dybde 102 mm
    Højde 2341 mm