Elite Screens M135UWH2 projektorlærred 3,43 m (135") 16:9
Varenummer: M135UWH2
Elite Screens M135UWH2. Drevtype: Vejledning, Diagonal: 3,43 m (135"), Synlig skærmbredde (W): 2,99 m, Synlig skærmhøjde (H): 168,1 cm, Naturligt aspektforhold: 16:9
Mere information
  • - Dual wall and ceiling installation design
    - Auto-locking system provides variable height settings in any position
    - Standard 4-side black masking borders
    - 4K Ultra HD Ready
    - MaxWhite screen material is durable and easy to clean
    - 180° wide viewing angle for commercial presentations or residential home cinema
    - Black backed screen material eliminates light penetration for superior color reproduction
    - Diagonal sizes available range from 71" - 170" in 1:1, 4:3, 16:9 and 16:10 aspect ratio
    - Includes wood screws and drywall anchors
    - Optional 6" and 12" L brackets available
    - 2-year warranty
    - GREENGUARD® and GREENGUARD® Gold Certified | UL 2818
  • Præstation
    Diagonal 3,43 m (135"), 342 cm
    Naturligt aspektforhold 16:9
    Synlig skærmhøjde (H) 168,1 cm
    Synlig skærmbredde (W) 2,99 m
    Drevtype Vejledning
    Skærmforstærkning 1,1
    Betragtningsvinkel 180°
    Design
    Rammetype Sammenfoldningsramme
    Sort fald 11,4 cm
    Farve på etui Sort
    Vægt & størrelser
    Bredde 3148 mm
    Dybde 88 mm
    Højde 1962 mm