Microconnect LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM fiberoptisk kabel Orange
Varenummer: FIB422015
.
DKK 450,00 / Stk
DKK 360,00 ekskl. moms
  •  
Microconnect LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM. Kabellængde: 15 m, Stik 1: LC, Stik 2: SC, Fuld duplex


Mere information

  • Funktioner
    Kabellængde 15 m
    Stik 1 LC
    Stik 2 SC
    Stik 1 køn Hanstik
    Stik 2 køn Hanstik
    Produktfarve Orange
    Fuld duplex Ja
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) -40 - 85 °C
    Logistik data
    Harmoniseret systemkode (HS) 85447000