Microconnect FIB422035 fiberoptisk kabel 35 m LC SC Blå
Varenummer: FIB422035
 
DKK 450,00 / Stk
DKK 360,00 ekskl. moms
  •  
LC/PC-SC/PC, 35M, 50/125, MM


Mere information

Bedst sælgende i Fiberoptiske Kabler
  • DUPLEX 50/125 OM3 LSZH

  • Funktioner
    Kabellængde 35 m
    Stik 1 LC
    Stik 2 SC
    Produktfarve Blå
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) -40 - 85 °C
    Opbevaringstemperatur (T-T) -40 - 85 °C
    Andre funktioner
    Kerne / beklædning diameter 50/125 µm