Varenummer: 40BC0135IT
Varenummer: 40BC0135IT
Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 with 135W Adapter. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: USB4, USB strømforsyning op til: 100 W. Ethernet LAN-datahastigheder: 1000 Mbit/s. Produktfarve: Sort, Farvenavn: Eclipse Black, Maksimal digital opløsning: 3840 x 2160 pixel. Strømkilde type: Vekselstrøm, Strømforsyning: 135 W. Bredde: 218 mm, Dybde: 80 mm, Højde: 31,5 mm
Mere information
Bedst sælgende i Dockingstationer
Porte & Grænseflader Forbindelsesteknologi Ledningsført Værtsgrænseflade USB4 Antal USB 2.0-porte 0 Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 0 Antal HDMI-porte 1 Mikrofonindgang Ingen Udgange til hovedtelefoner 0 Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte 4 Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte 2 Antal USB4-porte 1 USB strømforsyning Ja USB strømforsyning revision 3.1 USB strømforsyning op til 100 W HDMI-version 2.1 Antal DisplayPorts 2 DisplayPort-version 1.4 Netværk Ethernet LAN Ja Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1 Ethernet LAN-datahastigheder 1000 Mbit/s Præstation Produktfarve Sort Indbygget kortlæser Ingen Farvenavn Eclipse Black Maksimal digital opløsning 3840 x 2160 pixel Antal understøttede skærme 4 Maksimal opdateringshastighed 60 Hz Slot til kabellås Ja Kabellåseslids type Kensington Certificering FCC/ICES CE KCC RCM BSMI NCC VCCI CB cULus EAC TUV- Mark LoA Ukraine DoC NOM IFT TELEC UKCA FAC DoC VNTA WPC ETA SRRC SDPPI IMDA SIRIM NBTC SUBTEL KVALITET/RATEL MCIT ANRT UCC INACOM CITRA TRA NTC PSRC NCA ARTCI INCM Strømstyring Strømkilde type Vekselstrøm Strømforsyning 135 W Software Understøttede Windows-operativsystemer Ja Understøttede Mac-operativsystemer Ja Driftsbetingelser Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 95% Vægt & størrelser Bredde 218 mm Dybde 80 mm Højde 31,5 mm Vægt 472 g Emballeringsdata Pakkebredde 240 mm Pakkedybde 145 mm Pakkehøjde 77 mm Pakkevægt 1,09 kg Emballage indhold Garantibevis Ja AC-adapter inkluderet Ja