Pr. side
Sortér produkter efter
StarTech.com
StarTech.com 0231A0A6-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 850 nm
StarTech.com 0231A0A6-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 850 nm
 
DKK 369,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 461,25
Varenummer 0231A0A6-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 0231A0A8-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 1310 nm
StarTech.com 0231A0A8-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10310 Mbit/s SFP+ 1310 nm
 
DKK 680,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 850,00
Varenummer 0231A0A8-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10050-ST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10050-ST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 359,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 448,75
Varenummer 10050-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10051-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm
StarTech.com 10051-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 850 nm
 
DKK 235,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 293,75
Varenummer 10051-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10052-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
StarTech.com 10052-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
 
DKK 235,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 293,75
Varenummer 10052-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10056H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10056H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 369,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 461,25
Varenummer 10056H-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10056-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10056-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 349,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 436,25
Varenummer 10056-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10057H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10057H-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 299,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 373,75
Varenummer 10057H-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10057-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10057-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 279,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 348,75
Varenummer 10057-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10070H-ST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
StarTech.com 10070H-ST modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
 
DKK 369,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 461,25
Varenummer 10070H-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10320-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 41250 Mbit/s QSFP+ 1330 nm
StarTech.com 10320-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 41250 Mbit/s QSFP+ 1330 nm
 
DKK 11.935,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 14.918,75
Varenummer 10320-ST
Forventes på lager 10.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 110VDSLEX2EU netværk forlænger Netværkssender & -modtager Sort
StarTech.com 110VDSLEX2EU netværk forlænger Netværkssender & -modtager Sort
 
DKK 2.710,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.387,50
Varenummer 110VDSLEX2EU
Forventes på lager 28.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 10/100 VDSL2 Netværkssender Sort
StarTech.com 10/100 VDSL2 Netværkssender Sort
 
DKK 3.049,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.811,25
Varenummer 110VDSLEXTEU
Forventes på lager 28.01.2020
StarTech.com
StarTech.com 2SD4FCRU3 kortlæser Sort USB 3.0
StarTech.com 2SD4FCRU3 kortlæser Sort USB 3.0
 
DKK 342,50 / stk
Pris inkl. moms DKK 428,13
Varenummer 2SD4FCRU3
Forventes på lager 28.01.2020
StarTech.com
StarTech.com 3013936-E2-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
StarTech.com 3013936-E2-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
 
DKK 2.755,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.443,75
Varenummer 3013936-E2-ST
Forventes på lager 10.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 35BAYUSB3S4 interface hub 5000 Mbit/s Sort
StarTech.com 35BAYUSB3S4 interface hub 5000 Mbit/s Sort
 
DKK 409,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 511,25
Varenummer 35BAYUSB3S4
Forventes på lager 28.01.2020
StarTech.com
StarTech.com 450FBLCLC15 fiberoptisk kabel 15 m LSZH OM4 LC Vand
StarTech.com 450FBLCLC15 fiberoptisk kabel 15 m LSZH OM4 LC Vand
 
DKK 685,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 856,25
Varenummer 450FBLCLC15
Forventes på lager 10.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 455886-B21-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
StarTech.com 455886-B21-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
 
DKK 659,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 823,75
Varenummer 455886-B21-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 455889-B21-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
StarTech.com 455889-B21-ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
 
DKK 1.095,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 1.368,75
Varenummer 455889-B21-ST
Forventes på lager 04.02.2020
StarTech.com
StarTech.com 45PAT10MBK netværkskabel 10 m Cat5e U/UTP (UTP) Sort
StarTech.com 45PAT10MBK netværkskabel 10 m Cat5e U/UTP (UTP) Sort
 
DKK 160,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 200,00
Varenummer 45PAT10MBK
Forventes på lager 28.01.2020


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse