Pr. side
Sortér produkter efter
Dell Wyse
8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512e 3.5in Hotpl
8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512e 3.5in Hotpl
 
DKK 3.998,67 / stk
Pris inkl. moms DKK 4.998,34
Varenummer 400-AHID
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Dell Harddisk 1.8TB 2.5 SAS 3 10000rpm
Dell Harddisk 1.8TB 2.5 SAS 3 10000rpm
 
DKK 3.197,33 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.996,66
Varenummer 400-AJQN
Forventes på lager 20.12.2019
Dell Wyse
1TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps
1TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps
 
DKK 1.700,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 2.125,00
Varenummer 400-ALOO
Forventes på lager 23.12.2019
Dell Wyse
Dell 1TB 7.2K RPM NL SAS 12Gbps 2.5HS HD
Dell 1TB 7.2K RPM NL SAS 12Gbps 2.5HS HD
 
DKK 2.624,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.280,00
Varenummer 400-ALUQ
Forventes på lager 10.12.2019
Dell Wyse
8TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot
8TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512e 3.5in Hot
 
DKK 4.212,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.265,00
Varenummer 400-AMPG
Forventes på lager 20.12.2019
Dell Wyse
2TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 2.5in Hot
2TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 2.5in Hot
 
DKK 4.196,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.245,00
Varenummer 400-AMUB
Forventes på lager 18.12.2019
Dell Wyse
68MM Heatsink for PowerEdge M630 Process
68MM Heatsink for PowerEdge M630 Process
 
DKK 170,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 212,50
Varenummer 412-AAEP
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Kit 160W Heatsink for PowerEdge R630
Kit 160W Heatsink for PowerEdge R630
 
DKK 208,75 / stk
Pris inkl. moms DKK 260,94
Varenummer 412-AAFC
Forventes på lager 15.12.2019
Dell Wyse
Removable Hard Disk Cartridge for RD1000
Removable Hard Disk Cartridge for RD1000
 
DKK 3.835,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 4.793,75
Varenummer 440-BBFO
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre
Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre
 
DKK 319,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 398,75
Varenummer 470-10645
Forventes på lager 20.12.2019
Dell Wyse
Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE
Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE
 
DKK 4.463,33 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.579,16
Varenummer 470-13551
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Dell Networking Cable QSFP+
Dell Networking Cable QSFP+
 
DKK 7.160,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 8.950,00
Varenummer 470-13552
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE
Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE
 
DKK 3.140,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 3.925,00
Varenummer 470-AAVR
Forventes på lager 19.12.2019
Dell Wyse
Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
 
DKK 4.463,33 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.579,16
Varenummer 470-AAWN
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
 
DKK 7.156,67 / stk
Pris inkl. moms DKK 8.945,84
Varenummer 470-AAXI
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
10M LC-LC Optical Cable Multimode Kit
10M LC-LC Optical Cable Multimode Kit
 
DKK 396,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 495,00
Varenummer 470-AAYP
Forventes på lager 20.12.2019
Dell Wyse
3M LC-LC Optical Cable Multimode Kit
3M LC-LC Optical Cable Multimode Kit
 
DKK 532,00 / stk
Pris inkl. moms DKK 665,00
Varenummer 470-AAYQ
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
Dell NVIDIA Tesla M10 GPU CusKit
Dell NVIDIA Tesla M10 GPU CusKit
 
DKK 32.325,71 / stk
Pris inkl. moms DKK 40.407,14
Varenummer 490-BDIG
Forventes på lager 13.12.2019
Dell Wyse
DELL Broadcom 57810 D 10Gb BT Conv
DELL Broadcom 57810 D 10Gb BT Conv
 
DKK 3.931,25 / stk
Pris inkl. moms DKK 4.914,06
Varenummer 540-11151
Forventes på lager 19.12.2019
Dell Wyse
QLogic 57840S 10Gb Quad Port KR Blade Ne
QLogic 57840S 10Gb Quad Port KR Blade Ne
 
DKK 4.193,75 / stk
Pris inkl. moms DKK 5.242,19
Varenummer 540-BBET
Forventes på lager 13.12.2019


Nyhedsbrev
Få tilbud, produktnyheder og andet godt lige ved hånden
Vælg venligst hvilke afdelinger, du ønsker nyheder fra.
Copyright © Kontor Syd A/S - Alt indhold på siden, herunder billeder, produktinformation, tekst m.v. tilhører Kontor Syd A/S, og intet indhold fra siden må gengives uden tilladelse