Microconnect FIB422006 fiberoptisk kabel 6 m LC SC Blå
Varenummer: FIB422006
.
DKK 398,75 / Stk
DKK 319,00 ekskl. moms
  •  
LC/PC-SC/PC, 6M, 50/125, MM


Mere information

  • DUPLEX 50/125 OM3 LSZH

  • Funktioner
    Kabellængde 6 m
    Stik 1 LC
    Stik 2 SC
    Produktfarve Blå
    Driftsbetingelser
    Driftstemperatur (T-T) -40 - 85 °C
    Opbevaringstemperatur (T-T) -40 - 85 °C
    Andre funktioner
    Kerne / beklædning diameter 50/125 µm